Dítě utrhlo měřič tepla z radiátoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KarlaNim
Kecalka 249 příspěvků 09.01.17 10:08
Dítě utrhlo měřič tepla z radiátoru

Minulý rok nám v bytovce zařídili pro všechny byty přidělání měřáků na radiátory. Dnes stačila chvíle nepozornosti, když sem dodělávala základ na oběd a dítě tenhle měřák z radiátoru urvalo. Nevíte co s tím? Můžu si to přidět sama?

Reakce:
Heivka
Závislačka 3631 příspěvků 09.01.17 10:17

U nás jsou měřiče zaplombované. Když jsme měnili radiátor, volali jsme firmu, co u nás měřiče odečítá, přijeli, ze starého radiátoru ho dali na nový. Stálo to asi 300kč.

aggla
Kecalka 396 příspěvků 09.01.17 10:33

Zavolejte tam odkud mate ty merice…ja když jsem byla malá tak jsem to taky utehla a říkali ze se jim ma volat jinak za to muže byt pokuta…možná je to dneska jinak ale každopádně bych si tam radši zavolala a zeptala se

Příspěvek upraven 09.01.17 v 10:56

Premek_Orac
Závislačka 4687 příspěvků 09.01.17 10:40

@aggla Ne, je to stejně. @aggla to napsala dobře.
Kdo měření provádí najdete na vyúčtování, nebo to bude vědět předseda družstva/spole­čenství vlastníků, případně majitel bytu (u pronájmu nebo podnájmu).

smudlinky
Závislačka 2618 příspěvků 292 inzerátů 09.01.17 10:46

Sama to nedělejte, zajděte za správce a řešte s ním co dál. měřiče jsou zaplombované jak píší výše.

jesenka33
Závislačka 4005 příspěvků 09.01.17 20:08

To samé se stalo i u nás..dcerka zavadila židličkou..zavolala jsem na Eon, odkud odebíráme teplo..Pán se ozval, přijel, vyměnil a stálo m to 400 :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >