Reklama

Smoothie Silvercrest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gloci
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 08.01.17 13:06
Smoothie Silvercrest

Od zítra mají v Lidlu mixér na smoothie Silvercrest. Máte ho některá? Jste s ním spokojené? Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

stiskoch
Kelišová 5143 příspěvků 08.01.17 14:12

Také me zajima

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 08.01.17 14:32

Já mám Domo, tchýni jsme kupovali Silvercrest, připadá mi to skoro totéž, jen takové „humpoláčtější“ :lol:, prostě čistě jen funkční, což je skoro vše od Lidlu. Nepoužívá ho tak často jako já, ale svou funkci plní.

https://www.emimino.cz/…idlu-227560/

mar772
Kecalka 114 příspěvků 08.01.17 14:36

Vypadá dobře, koupila bych ho, ale před týdnem jsem koupila jiný.
700w je luxusní, většinou bývá 300w ( v této cenové kategorii)
Nádobka 700ml je taky dobrá, mám 600ml a zdá se mě to malé. Lépe se budou suroviny mixovat.

Gloci
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 08.01.17 14:39
@ireeenka píše:
Já mám Domo, tchýni jsme kupovali Silvercrest, připadá mi to skoro totéž, jen takové „humpoláčtější“ :lol:, prostě čistě jen funkční, což je skoro vše od Lidlu. Nepoužívá ho tak často jako já, ale svou funkci plní.https://www.emimino.cz/…idlu-227560/

A ten Domo rozmixuje i čerstvou mrkev a semínka?

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 08.01.17 17:27
@Gloci píše:

mrkev ano, semínka jsem nezkoušela. Jinak souhlas s DOMO, je super.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 08.01.17 19:23

Máme ho asi 5 měsíců a jsem s ním spokojená, rozseká semínka, led, cukr na moučku. Ale denně nejede. Účtenku mám ale pro jistotu schovanou ;).

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 08.01.17 19:41
@Gloci píše:

Semínka jsem nezkoušela :think: Do smoothie si dávám maximálně ořechy a na suchá semínka mám mlýnek Bosch, protože ten je na to dokonalý.

Mrkev ano, pokud myslíš ve vodě. Nic suchého v tom nemixuju. Ale vždycky jsou v tom trochu kousky, tak to u smoothie je. Pokud bych to chtěla úplně tekuté, chce to něco typu Vitamix.

Gloci
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 08.01.17 21:14
@ireeenka píše:
Semínka jsem nezkoušela :think: Do smoothie si dávám maximálně ořechy a na suchá semínka mám mlýnek Bosch, protože ten je na to dokonalý.Mrkev ano, pokud myslíš ve vodě. Nic suchého v tom nemixuju. Ale vždycky jsou v tom trochu kousky, tak to u smoothie je. Pokud bych to chtěla úplně tekuté, chce to něco typu Vitamix.

Díky moc. Půjdu do Domo, ten z Lidlu brát nebudu.  :mavam:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 08.01.17 21:25

Výhoda Domo je taky ta, že si můžeš dokoupit další nádoby, my si zrovna jdem zítra pro třetí, protože se o ty dvě, co jsou u toho, neustále handrkujeme :)
A nejni zač :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama