Dítě v porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pralalinka
Závislačka 4136 příspěvků 16.10.14 20:41
Dítě v porodnici

Holky sice je ještě cca 5 měsíců čas. Ale přemýšlím nad tím co bude s malou až budu rodit/v porodnici. V noci zatim nedokáže bejt beze mě, mě to osobne moc nevadí, ale ted si lámu hlavu stím co sní až to přijde. Nejradši bych ji měla sebou u porodu a pak i v porodnici, nevíte jestli je to možné??? Třeba kdybych měla nadstandart pokoj nebo tak něco? Zkusim to pořešit s porodnicí, ale chci se jen zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
NeonN
Generální žvanilka 24977 příspěvků 16.10.14 20:43

@pralalinka já bych spíš trénovala, aby to bez tebe zvládla :nevim:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 16.10.14 20:43

@pralalinka
Tak na nadstandartu asi ju budes moct mat, ja tam mala muza v noci, ale u porodu?
To snad nepotrebuje dote vidiwt..a myslim, ze by to nepovolili..
Jak stara je mala?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.10.14 20:45

Ty bys chtěla vzít 2,5letý dítě k porodu? (kde je ten smajlík ťukající si na čelo? :think: )

Dítě pohlídá buď otec nebo příbuzní a 2h po porodu můžeš odejít, pokud budeš ok ty i mimino.
Druhé porody bývají rychlejší, teoreticky můžeš dojet, porodit a být doma, než se malá vzbudí.
Nicméně začla bych dítě zvykat na to, že někdy uspává tatínek, případně babička či kdo by ji hlídal, v tomto věku by už měla zvládat krátké odloučení od matky

Šarlota4
Extra třída :D 10650 příspěvků 16.10.14 20:45
:zed:
Natálka26
Kelišová 5692 příspěvků 16.10.14 20:45

@pralalinka

Nebrala bych jí tam, myslím že 2dny to bez tebe vydrží, pokud ne začala bych trenovat. A pokud to ffakt jinak nejde tak co ambulantní porod?

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 20:45

No u porodu urcite ne 8o

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 16.10.14 20:45

U porodu si myslím, že to ani možné není. A po porodu každopádně nevhodné a nesmyslné, budš mít na starost novoše a sama sebe :nevim:
tříleté dítě snad vydrží s chlapem nebo u prarodičů, kdyžtak ambulantní porod, abys byla co nejdřív zpět

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 16.10.14 20:46

Myslím, že není vhodné aby se skoro tříleté dítě drželo 24 hodin denně máminy sukně :think:

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 16.10.14 20:46

Pokud by tam s vámi celou dobu někdo byl, tak by to nemusel být problém (samozřejmě by i tak bylo náročnější vybrat porodnici, kde by to povolili). Ale že bys tam s ní byla sama, to myslím, že by ti nikde nepovolili. Ale řekni mi, vážně bys chtěla mít přímo u porodu dvouleté dítě? Třeba 10h v jedné místnosti? Tím tě nesoudím, jen mě to zajímá.

Příspěvek upraven 16.10.14 v 20:48

ivonnet
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 16.10.14 20:48

@pralalinka fakt jí chceš vystavit takovému zážitku jako je porod? 8o. Myslíš, že snese pohled na mámu v bolestech? To bych se bála, že si z toho odnese pěkné trauma :think:. Jinak na nadstandardu by to možná šlo, ale zamluvit si ho dopředu většinou nejde. Takže bych na to moc nespolehala.

Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 16.10.14 20:48

Spíš to nepůjde, záleží na konkrétní porodnici, ale většinou tam starší děti nechtěj a já se nedivím, miminka nemají ještě imunitu a starší dítko může donést kdejaký bacil. Spíš, když máš tolik času, tak zvaž to, že bys dítko trochu osamostatnila, má snad i tatínka, ne? Když bylo malýmu 16 měsíců, tak jsem musela do nemocnice na týden a taky to s tatínkem zmákli na jedničku. Spíš mě překvapilo, že se ke mě pak malej ani nehlásil :D. Rozhodně mu to odloučení vadilo o dost méně, než mně.

No a mít u porodu… to by projít mohlo (co se týče porodnice), ale myslíš, že je to vhodné pro dítě? A pro tebe? Ono porod může být celkem krvavá záležitost, těžko říct, co to s dítkem udělá. A ty se budeš potřebovat soustředit plně na sebe, ne se ještě starat o starší dítě.

lucenka
Hvězda diskuse 35126 příspěvků 16.10.14 20:49

Myslím, že 2,5 leté dítě by už mělo být schopné vydržet v noci občas bez mámy :think: A měly byste spíš trénovat tohle než vymýšlet blbosti, aby byla v porodnici.

Sona8056
Kecalka 125 příspěvků 16.10.14 20:49

To není dobrý nápad. Obecně si myslím, že nemocnice nejsou vhodné prostředí pro děti (pokud tam nemusí být). Ani by mě nenapadlo tam dcerku „tahat“. Vždyť jsi už rodila… :think: Nechápu.

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 20:49
@Reinka píše:
@pralalinka já bych spíš trénovala, aby to bez tebe zvládla :nevim:

tak nejak ;-) co jsem zjistila, ze jsem tehotna, tak jsem syna odstavila, davam pravidelne hlidat babicce, syn spi sam v pokoji a uspava tatinek :-) nastesti s tim vsim neni zatim problem. Zarlit po porodu bude nejakym zpusobem stoprocentne, tak at je do te doby aspon trochu samostatny. Budou mu dva roky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >