Porod u Milosrdných bratří v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 19:37
Porod u Milosrdných bratří v Brně

Rozhodla jsem se pro porod v Nemocnici u Milosrdných bratří v Brně.

Chodím tam zatím na monitor (byla jsem 2×), příští týden jsem objednaná na prohlídku. Chci se zeptat, jak tam prohlídky probíhají - počítám s ultrazvukem, nejspíš i vnitřní prohlídka, ale hlavně mě zajímá, zda se rodička musí před zraky sestry nebo doktora/doktorky zvážit, nebo zda stačí uvést váhu?

Mám už teď v těhotenství přes 100 kg (zatím jsem přibrala 16 kg) a je vážit se před zraky ostatních je pro mě strašně frustrující.

Díky.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Milosrdných Bratří

Reakce:
Alay88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 19:46

Neboj vážit se tam opravdu nemusíš, já tam chodila měsíc na kontroly v těhotenství a už po mě ani nechtěli váhu, poslední sem měla napsanou od gynekologa :palec:

Bauli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 21:00

Chodím od 38. tt a je to v klidu. Přijdeš, natočí monitor, mezitím si vezme moč (musíš donést ranní) a změří tlak a až je hotovo, tak jdeš k doktorovi a ten buď dělá ultrazvuk, vyšetření, oboje nebo nic a jen se zeptá, jak se ti daří. Na první prohlídce dělali komplet ultrazvuk kde malýho měřili a kontrolovali průtoky, vnitřní vyšetření mi dělají na každé druhé návštěvě. A na váhu se mě nikdo neptal celou dobu.

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 15.10.14 21:01

Já teda chodila jinam, ale vážila jsem se vždycky. Nikdo na mě teda u toho nekoukal, vždy jsem jen odhlásila váhu.
Když ji budeš nahlašovat, tak už je to prašť jako uhoď, stydět se nemusís:)

Bauli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 21:07

@Lejaa já se musela v minulé porodnici vážit a bylo to peklo, protože v zimě navlečená jak pumpa, takže mě málem vždycky kleplo, když sem to viděla :zed:

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 15.10.14 21:25

Rodila jsem u Miloušů dvakrát a váha nikoho nezajímala. ;) Natočil se monitor, sestřička změřila tlak, zkontrolovala moč a tím to haslo. Po monitoru následovala prohlídka lékařem. Na první kontrole i UTZ. s odhadem a průtoky, vnitřní se pokaždé nedělalo. Byla to tam vždycky pohoda a raz dva.

pomeranca
Extra třída :D 10705 příspěvků 15.10.14 21:56

Po mně váhu v porodnici (3× Milosrdní) nikdy nechtěli

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >