Dítě začalo kulhat, prý z námahy?

Anonymní
13.4.16 21:07

Dítě začalo kulhat.

Holky syn 2,5 roku zacal minulý týden kulhat, byli jsme na ortopedii, udělala utz kyčlí, vyšetřila a vše v pohodě. Prý z námahy, druhý den v pořádku. Dnes začal opět kulhat, je pravda, že včera ušel cca 4km na výletě a odpo ještě lítal po zahradě, ale nepřijde mi to normální, že by kulhal jen na jednu nožičku, jinak běhá normálně. Zítra jdeme opět k MUDr..Nemáte s tím zkušenost? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.4.16 21:13

Zapoměla jsem dodat, že na pohmat ho nožička nebolí. Když se ho zeptám, kde ho bolí, tak buď řekne, že nebolí, nebo ukáže na klenbu, že ho bolí tam.

• Citovat
  • Nahlásit
25136
13.4.16 21:18

A nemá nějakou špatnou botu? není mu malá, nemá ta něco zapadlého? Bolí ho, když je obutý, nebo i naboso?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.16 21:20

@pe-terka To jsem si napřed taky říkala, ale botky mu malé nejsou a kulhal i v papučkách doma.

• Citovat
  • Nahlásit
6895
13.4.16 21:29

Ve stejném věku jsme měli stejný problém, namohl si nožku na dětském hřišti, párkrát jsem namazala ibalginem v krému a pomohlo mu to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.16 21:33
@johanka139 píše:
Ve stejném věku jsme měli stejný problém, namohl si nožku na dětském hřišti, párkrát jsem namazala ibalginem v krému a pomohlo mu to :palec:

Je pravda, že poprvé to měl taky z hřiště, kde byl s babičkou a 3 hodiny lítal, jak splašenej. :) Díky za zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
25136
13.4.16 21:37
@Anonymní píše:
@pe-terka To jsem si napřed taky říkala, ale botky mu malé nejsou a kulhal i v papučkách doma.

Nemá plochou nožku nebo nohy do X (nebo obojí)? To by vysvětlovalo zvýšenou únavnost a bolest chodidla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.16 22:00
@pe-terka píše:
Nemá plochou nožku nebo nohy do X (nebo obojí)? To by vysvětlovalo zvýšenou únavnost a bolest chodidla…

Minulý týden na ortopedii říkala, že je vše v pořádku, ani ploché nožky, ani nohy do X. Bavila jsem se s ní i o tom, že občas chodí po špičkách, ale prý je to u dětí normální, když tak nechodí pořád. Teď začal plakat, že ho bolí nožičky, tak jsem mu dala Nurofen, tak snad se mu uleví.

• Citovat
  • Nahlásit
7531
13.4.16 22:42

Malá to měla loni na 16m, taky spousta vyšetření, ale ona strašně rychle vyrostla, takže se to svedlo na rychlý růst, takže jsme dodávali více vápníku a srovnalo se to celkem brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat