Dítě 2 roky má zvýšené leukocyty 4

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 11:11
Dite2roky ma leukocyty 4

Dobry den, chci se zeptat dcerka ma 2 roky a zjistili ji ze ma leukocyty 4 jaka je norma u tak malych deti? A ted ji zacal i zloutnout jazyk, ale ne moc byla 8tydnu nemocna dr neudelala crp zadne vysetreni a porad ji cpala leky a uz sem se na to nemohla divat jak se trapi jeli sme do rakouska a tam ji to zjistili zitra jedeme na kontrolu zase do rakouska :(

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 50717 příspěvků 4 inzeráty 04.02.19 11:27

5,5 (6)-17cca

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 04.02.19 11:30

jj, taky koukám do zprávy a máme tam referenční meze 5,5 až 17, ale jednou mi dr říkal, že ty laboratoře, tak dávají referenční meze dospělých lidí a že to musí vždy zhodnotit doktor. Tady třeba píšou že 4 je spodní hranice, ale ještě ok https://www.stefajir.cz/…lych-krvinek

ka2ka
Extra třída :D 13755 příspěvků 04.02.19 11:31

pokud byla nemocná tak je normální mít zvýšený leukocyty ale to ti měli v Rakousku vysvětlit

Lama Lama
Hvězda diskuse 50717 příspěvků 4 inzeráty 04.02.19 11:31
@Tarinka píše:
jj, taky koukám do zprávy a máme tam referenční meze 5,5 až 17, ale jednou mi dr říkal, že ty laboratoře, tak dávají referenční meze dospělých lidí a že to musí vždy zhodnotit doktor. Tady třeba píšou že 4 je spodní hranice, ale ještě ok https://www.stefajir.cz/…lych-krvinek

není to norma dospělých.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 11:42

@ka2ka ma je prave nizke ne vysoke

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 11:53

Takhle ma ten jazycek

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 04.02.19 11:59

Nažloutlá může být i moučnivka, pokud brala dlouho atb, mohla by ji mít.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >