Rybí olej s vitamínem D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.02.19 09:19
rybí olej s vitamínem D

Dobrý den,

žiju v zahraničí a nemohu sehnat kapičky baby d - jamieson - vitamin D, používáme také rybí olej - ale ted jsme zjistila, že v něm není vitamín D (eye q) - takže abych nedávala jak olej tak vitamín d, cjtěla bych doporučit nějaký rybí olej s vitamínem d pro 3 leté dítě, co používáte? děkuji

a ještě dotaz, myslíte, že tyto vitamíny (dcera je velký nejedlík) jsou ok? myslím složením: https://www.shop-apotheke.at/…tamin-d3.htm vodný extrakt z rostliny * (29%) * ((z mrkve kořenů *, Anisfrüchten *, rakytník řešetlákový bobule *, koriandr ovoce *, řeřicha bylina *, květy heřmánku * a pampeliška listy *), agáve sirup *, meruňka pyré * (12%), ananasové šťávy koncentrát 7,0% ) vášeň koncentrát ovocné šťávy * (5,0%), vodou, laktát vápenatý, glukonát vápenatý, Acerolasaftkon­zentrat * (3,6%), pomerančový džus koncentrát * (2,5%), přírodní mučenky aroma, stabilizátor (guarová guma a xanthanová guma), vitamin B12 (methylkobalamin), vitamín E (D-α-tokoferol-acetát), vitamín B2, niacin (sodná riboflavin-5'-fosfát) (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín A (retinol palmitát ), Oranžový olej *.
*) Z ekologického zemědělství.

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 09:26

My dáváme Mollers. Některé klukům chutnají, jiné ne. Mají různé příchuť, ale i obyc bez příchutě.
S vitaminama neporadím, nejlepší jsou přirozené z jídla, ty umělé jsou sice super bonbóny, ale nikdy jsem nezaznamenala žádný pozitivní účinek, navíc těch peněz a toho cukru… taky občas nějaké koupím, ale snažím se spíš přidat do jídelníčku víc ovoce a.zeleniny. nevěřila bys, jaký úspěch má příšerka vytvořená z papriky, okurky, jabka a hrušky. Chtěla jsem si ji vyfotit, ale než jsem došla pro telefon, byla ji půlka pryč:)

astoret
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.02.19 09:27

@chaela právě, já ty vitamíny taky nemusim, ale dcera skoro nic nejí, není vychrtlá, ale pediatra mi je furt vnucuje..ale to složení se mi uplně nezdá, asi zůstanu jen u rybího oleh¨je a dečka přes zimu..

jinak u nás nezabírá ani tohle, prostě nechche jíst, já prý byla stejná jako dítě, ale je to stres, jak to dítě nejí a vůbec o jídlo nejeví zájem

Příspěvek upraven 03.02.19 v 09:30

Ijen
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 03.02.19 09:29

Nam vyhovujou oleje Mollers. Pro deti je s ovocnou prichuti.

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 03.02.19 09:30

http://www.nutravita.cz/…u-akcni-cena-
Nejmensi dceři dávám toto,starsim detem pomerancovy rybí olej z jejich řady.
V kazdem rybím oleji je prirozene vitamin D,mozna to bylo mysleno tak,ze v pripravku není navysene množství,ale pokud není D zbaven,obsahuje ho.

Mollers je chutovy hnus,deti ho nechtěly.Vitaminy nepridavam,dávám ovoce,zeleninu. Starsim sportujicim detem hořčík.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 03.02.19 09:33

Mladsi je taky nejedlik, davala jsem mu v tomto veku MultiSanostol. Nemocny byl minimalne. Ale jestli to bylo temi vitaminy nedokazu posoudit, spis ne. Obecne povazuju multivitaminove prostredky za zbytecne.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 03.02.19 09:39

@Jana206 ja myslim ze Eye q stejne jako Esprico deklaruji ve slozeni, ze vit. D neobsahuji. Mollers je pro kluky chutove prijatelny, me ten ovocny prijde hnusny, ale jim to chutna.

astoret
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.02.19 09:41

@Ijen ano, mají to i na stránkách, jsme to zjistila až po dobrání celé lahvičky :D

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >