Viróza - apatické dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 11:09
Viróza - apatické dítě

Moje veselé, velmi živé, upovídané - téměř 3 leté dítě má virózu. Samozřejmě, nikoliv první… Nicméně - tentokrát se mi to zdá divné… :think: Má strašnou vodovou rýmu, dost velký kašel, ale teplotu jen lehkou - max. 37,5, během dne i bez teploty zcela… Co mě ale zaráží je, že už druhý den POUZE leží v posteli… Nekomunikuje - neodpovídá mi na otázky, jen leží a pospává… Jíst nechce vůbec… :think: Začalo to před cca 40 hodinami… Zatím jsme u MUDr. nebyli - nemá horečky, myslela jsem, že jde jen o rýmu… :nevim: Ale ta totální apatie se mi nějak nezdá :nevim:

Reakce:
Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 01.02.19 11:13

Jak moc pije?

blumen
Hvězda diskuse 45425 příspěvků 01.02.19 11:14

No tak jdete hned k Dr, co chces slyset za jinou reakci 8o Ty ses s nim, Ty ho znas, Ty mas matersky instinkt. Ze nema horecku neznamena, ze mu nic zavazneho neni :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 45425 příspěvků 01.02.19 11:15

Doktorka zhodnoti i hydrataci…

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 01.02.19 11:16

Asi bych zavolala k dr. Únava být může. Taky jsem měla virózu, kdy představa cesty na wc se rovnala výstupu na Everest. Hlídej ať pije. K jídlu zkus vývar.

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 01.02.19 11:21

Jestli je ten kašel opravdu veliký, může se jednat o zápal plic, já při něm měla 37 a myslela jsem, že je po mně. Je pátek, na nic nečekej a zajeď k doktorce.

lecijasek
Závislačka 3973 příspěvků 01.02.19 11:28

Jela bych k doktorce. Ne vždy musí být teplota.

Sugii
Stálice 65 příspěvků 01.02.19 11:32

Možná dehydratace? Nebo syn měl jednou po viróze nízkou hladinu cukru. Po radě doktora dát mu pár bonbónů náhle ožil a vše se hodilo do normálu. :lol:
Jinak raději k lékaři.

pijavice
Kecalka 275 příspěvků 01.02.19 11:35

Pro mě by bylo důležité, že je apatické a nepije a šla bych k lékaři. Šla bych udělat po třech dnech od vypuknutí alespoň crp a zkontrolovat moč.

Tichošlápek
Extra třída :D 12182 příspěvků 01.02.19 11:38

Určitě k dr, abys pak nemusela o víkendu na pohotovost.

Pocahonta
Kecalka 329 příspěvků 01.02.19 12:00

Je před víkendem, takže určitě raději k pediatrovi…

Emno
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 2 inzeráty 01.02.19 12:09

Taky bych jela. Když se ti dítě takhle nezdá, je nejvyšší čas jet. Ta cesta za tu jistotu stojí.

blumen
Hvězda diskuse 45425 příspěvků 01.02.19 13:32

A jeli jste tedy?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >