Intimní problém u dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 31.01.19 18:21
Intimní problém u dcery

Dobrý večer maminky. Mám na vás prosbu. Dceři jsou přes 3 roky a téměř cca rok, jí červená kačenka…uvnit­ř…občas si postěžuje, že jí to pálí, svědí…namažu bepanthenem a do rána klid…za pár dní je to tu znovu…nevím čím to je, jestli z jídla či pití…ona je totiž dost vybíravá a pije jen vodu a jen tak něco nesní…nemáte někdo zkušenosti? Popřípadě existuje nějaký mycí gel pro tak malé děti? Na gynekologii jsme zatím nebyly… upřímně mám hrůzu z toho, že by v tomhle věku už jezdila na gyndu. Samozřejmě pokud by to bylo akutní…jedeme hned. Prosím vás tedy o Rady a porady…děkuji všem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 31.01.19 18:26

@Zuzana386 a co na to říká dětská doktorka?

mira160581
Kecalka 242 příspěvků 31.01.19 18:27

@Zuzana386 nase holka je na.tom podobne, koupila jsem ji lactacyd baby je to lepsi.

jaja1810
Závislačka 4446 příspěvků 31.01.19 18:27

@Zuzana386 určitě bych se svěřila pediatričce - existují i dětští gynekologové a prohlídka vypadá jinak než u nás dospělých. A můžou to způsobovat kvasinky, bacil, alergie i roupy, které v noci kladou vajíčka a mohou dráždit. Opět bych se obrátila na pediatričku. Rok je přeci jen dlouhá doba… :palec:
Věřím, že problém brzy vyřešíte a malé bude lépe :hug:

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 31.01.19 18:28

Jděte k lékaři, normálně za pediatrem. Bepanten s mykozou vážně nepomůže.

Není to z jídla a není to z pití - i děti mají mykozy.

Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 31.01.19 18:31

Pediatr nás odkázal na dětskou gynekologii…děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 18:44

@Zuzana386 sedací koupel v hypermanganu? Když jsem byla dítě také jsem měla potíže a toto mi aplikovali. Jinak nepodcenit… Já byla jako dítě dokonce v nemocnici na dětské gynekologii

Kokolina29
Povídálka 35 příspěvků 31.01.19 18:52

Nemůže to být z prášku na prani, avivaz by se neměla používat, žádné gely , pěny, pouze sprcha a voda. Kalhotky 100%bavlny a zehlit .

Basha3
Závislačka 4220 příspěvků 31.01.19 18:55

@jaja1810 ne, vypada stejne ako u dospelych

Kokolina29
Povídálka 35 příspěvků 31.01.19 18:56

Ten hypermangan jen slabě růžový, nekdy je to i ze sladkosti a skladby jídla

Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 31.01.19 18:58

Pokud je tu někdo z okresu Chrudim, nevíte je zde poblíž dětská gynekologie?

Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 31.01.19 18:59

Zkusit třeba speciální prášek na praní jen na ty kalhotky?

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 31.01.19 19:01

pálení, svědění, jak to má při močení? Také si stěžuje na pálení, hlavně na konci..

Určitě běž na dětskou gynekologii, vyšetření je jiné, jak tady už je napsané. První gynekologické vyšetření už má dcera stejně za sebou, dělá se hned v porodnici. Ještě bych se obrátila na vyšetření moče, takové příznaky mohou být i zánět moč. cest…, alergie…hlavně klid, pěkně vše píše @jajaj810

Je dobře, že pije jen vodu, čím méně sladkého, tím líp.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 31.01.19 19:03
@Zuzana386 píše:
Pokud je tu někdo z okresu Chrudim, nevíte je zde poblíž dětská gynekologie?

odkaz kde snad najdeš

Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 31.01.19 19:04

To pálení nebo svědění je jen zřídka…spíš je pořád začervenalá…někdy víc někdy míň…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >