Divná barva na hlavě :-)

K-Black
23.7.13 12:28

Divná barva na hlavě :-)

Pěkné odpoledne přeji :mavam:

Potřebuju se zeptat, když si někdo odbarví hlavu na blond, nejdřív blonďatou, ta je ale zářivě žlutá :poblion: tak na to dá stříbrný šampon, to už vypadá dobře ale na hlavě má fialový nádech, může se toho fialovýho nádechu ta dotyčná nějak zbavit nebo má nosit čepici? a čekat až to odroste?

Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58731
23.7.13 12:35

@Jasněnkaa :mrgreen: ty stříbrné šampony to rády dělají.. zvolila bych klasickou barvu, nikoliv šampon..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
23.7.13 12:42

Hele prvni to musis odbarvit na kureci barvu a pak to stahnout prelivem, sampon je leda na udrzeni uz te stribrne barvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
23.7.13 12:43

@martina.se no nejdřív se použilo tohle http://csimg.webkupiec.pl/…acz-11-0.jpg a to bylo žlutý jak slunečnice 8o tak se na to dalo tohle http://www. drokar. cz/user/shop/big/5424(1).jpg. drokar. cz/user/shop/big/5424(1).jpg a výsledek je fialová :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
23.7.13 12:43
  • Nahlásit
  • Citovat
58731
23.7.13 12:45

@Jasněnkaa já odbarvovala-samože žluté kuře a na to šla barva, tedy ta s tím stříbrným nádechem, ale prostě barva, né šampon. Šampony mi vždycky chytali netradičně, naposledy nazelenalé vlasy, tak jsem obarvila nazeleno a bylo po problému :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
23.7.13 12:47

@martina.se já si nechtěla dávat dvě barvy, tak jsem myslela že ten šampon je šetrnější :think: jako ne že bych nebyla krásná i s fialkou, ale… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4981
23.7.13 12:50

Rozhodně bych neodbarvovala vlasy barvou z drogerky, ale použila bych napřed peroxid s melírovacím práškem ;). Tím bych stáhla původní barvu ( dle barvy opakovat) a pak bych použila barvu né šampon ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
23.7.13 12:53

@Jasněnkaa fialová je dobrá.. zkus to párkrát umýt, třeba se to ztratí :mrgreen: já se na to vydlábla a použila barvu… i kadeřnice mi to vždycky stáhne peroxidem a pak barví barvou, žádný šampon :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3455
23.7.13 12:54
@Alises píše:
Rozhodně bych neodbarvovala vlasy barvou z drogerky, ale použila bych napřed peroxid s melírovacím práškem ;). Tím bych stáhla původní barvu ( dle barvy opakovat) a pak bych použila barvu né šampon ;)

co znám kadeřnice tak přesně takhle to dělají :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
23.7.13 12:54

@Jasněnkaa Zbavíš se fialové tak, že si koupíš peroxid (6%-9% max.) k tomu ten melírovací prášek (prodávají to v drogerii teta). Smícháš v nekovové misce peroxid s melírovacím práškem (tak aby to nebylo moc husté ani tekuté). Přidáš do toho teplou vodu (trošku) a šampon. Namočíš si vlasy a todle si na ně naplácáš a rozpatláš jako kdyby sis myla normálně hlavu jen šamponem. Nakonec to tam nech třeba 10 minut působit a pak to umyj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
23.7.13 12:56

@Verunecka289 Jsem ráda, že nás to ve škole učili všechny stejně :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601

Ukaž fialku :potlesk:
Chystám se udělat z rudý Soni bloncku, tak taky počítám s tím, že skočím buď jako pomeranč nebo jako růžovka :think:
Chtěla jsem to prvně stáhnout tím Syoss, mám s ním dobrý zkušenosti, ale tak myslíte že ne-e? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

@Alises hele já jsem blond, ne že bych stahovala uplně tmavou barvu na blond. S těma melírama jsem to jednou taky dělala a byla jsem jak slunečnice :lol:
Jdu to zkusit vyfotit a řeknete mi jo?

• Nahlásit
  • Citovat
4981
23.7.13 12:58

@Erian Z červené na blond? Wau, vlasy dostanou zabrat. Budeš pomeranč :)
Syoss je barva a dává se již na blond vlasy :) tím se neodbarvuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama