Přítelkyně se chová divně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 15:30

Divna přítelkyně

Dobrý den napíšu to ve zkratce cca před měsícem jsem sem přidával dizkuzi ohledně toho že můj otčím je rasista a přítelkyně napůl romka =ROZCHOD. jenže přítelkyně vy jak ji miluji tak to semnou zkusila znovu sice byla naštvaná ale měl jsem ji zpátky. Ale já nevím od té doby je divná nemůžu ji dát ani pořádnou pusu nic třeba včera na dnešek jsme spali na hotelu a já jsem vždy miloval a pořád miluju když se ke mě večer přítulila a jeste přitiskne a já jsem mohl dát na její boky ruku a pusu na zadní část hlavy a říct ji * dobrou noc pusinko miluju tě*.. A teď? Teď se jí nesmím ani pořádně dotknout a ještě je odtazita. Ze sexem to je stejný za tu dobu žádný. Jinak jsem si našel pronájem prozatím 2+1 jenom kvůli tomu aby jsme mohli být spolu(dříve než poznala otčima tak stim souhlasila).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1612
23.5.22 16:00

A zeptal jsi se jí co ji je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 16:03
@TO_IT píše:
A zeptal jsi se jí co ji je?

Je naštvaná na to že jsem ji neřekl že můj otčim je rasista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26398
23.5.22 16:29

A co si čekal? Normálně si s ní promluv, řekni jí, že jí miluješ a že by si byl rád, kdyby ti mohla odpustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16117
23.5.22 16:37

Dej jí čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
24.5.22 02:04

Já bych ji zkusila vysvětlit ze za to jaký je tvůj otec nemůžeš. Ze si ji to měl říct ale bal si se její reakce. Proste aby věděla ze je důležitější co citis ty a ne tvůj táta. Pokud té miluje tak se to určitě srovná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26794
24.5.22 05:27

Je naštvaná, dělá Zagorku. Promluv s ní a ono ji to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat