Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Petram123 píše: Více
To, že někdo vypadá odlišně než ty, ti nedává právo ho urážet a posílat na výstavu do ZOO. Jak se má po tvém příspěvku zakladatelka asi tak cítit?? Ale to je ti jedno, očividně v sobě nemáš žádnou empatii. Já třeba tam dole taky nevypadám jako z katalogu, prostě ne každá vypadáme stejně jako 90% ostatních. Ale na funkci to žádný vliv nemá, porody jsem s tím taky zvládla, na gynekologii mi nikdy žádný doktor neříkal, že by něco nebylo v pořádku, na kole taky jezdím. Vůbec se nedivím, že v dnešní době tolik mladých lidí trpí na deprese, když je jim na internetu neustále předkládán nějaký vzor dokonalosti jak by měli vypadat. A to, že ty osobně bys šla na plastiku, se přece dá napsat i slušně a bez urážek. Já bych zas na plastiku v životě nešla a taky tady neuražím ty, které plastiku postoupily. Příště než něco napíšeš, tak se zkus trochu vcítit do té druhé strany.
@milwinka píše: Více
Pokud se někdo hroutí z komentářů na internetu, tak byl labilní už předtím a měl by se léčit.
Už se nedivím, že tolik mladých žen chodí na plastické operace…tolik odpornych a hnusnych komentářů.
Možná, že velká část žen má malé stydké pysky opravdu malé, ale i druhá část žen může normálně jezdit na kole, nosit plavky, mít sex, rodit a navíc gynekolog na to nic neřekne - naopak je velká šance, že se na vás podívá a řekne, že to fakt řešit nemusíte, že vypadáte normálně.
@Anonymní píše: Více
Ja v pohodě souhlasím. Ale pokud to dotyčné vadí, tak jít na operaci s tím, co je na obrázku opravdu není povrchní.
@Anonymní píše: Více
Přesně tak, zrovna včera jsem četla vyjádření jednoho českého gynekologa, že se ještě nesetkal s žádnou ženou, která by opravdu potřebovala labioplastiku ze zdravotních důvodů. Naprosto všechny pacientky operaci podstoupily z estetických důvodů, často na popud partnera (takový chlap si dle mého žádnou nezaslouží). Také jasně uvedl, že opakované problémy v podobě zánětů a mykóz s velkými stydkými pysky vůbec nesouvisí (i přesto, že si to pacientky často myslí) a jejich odstranění nic nevyřeší. Labioplastika je prostě další způsob jak z nesebevědomých žen vytáhnout peníze.
@Anonymní píše: Více
To, co je na obrázku, opravdu není běžné. Je to stejné jako mít obří orlí nos. Na přežití to vliv nemá, na kvalitu života u některých žen to vliv má. Na kvalitu mého života, pokud bych nebyla osamocená strážkyně majáku, by to vliv mělo. Proto já osobně bych si šla zmenšit jak obří nos nebo obří uši, tak i obří stydké pysky. A nic nemění na tom fakt, že s obřím nosem lze dýchat, s velkýma ušima slyšet a s netypickým pohlavním orgánem rozmnožovat.
@Kfětoslava píše: Více
U nas ve zdravotnictví.
Vidim za den okolo 25 frnd.. ![]()
@Tajemnadama píše: Více
A vidělas tady tu fotku? Už je smazaná. Tvrdíš, že je to běžný typ vulvy?
@Kfětoslava píše: Více
Netvrdím nic. Fotku jsem bohužel nevidela.
Avšak ze svých zkušeností můžu říct že je opravdu každá jiná, ale ve výsledku vlastně stejná. Pysky, vchod, postevacek…
Jasně, jedná menší, větší, tvarove různé…
@Tajemnadama píše: Více
Tady z té koukaly malé pysky asi 8cm ven. Na funkci to samozřejmě vliv nemá, ale nebylo to běžné ani normální. A myslím že 8 z 10 žen by s tímhle na plastiku šlo
Příspěvek upraven 07.05.24 v 18:53
Ja koukám hlavně na lesbické porno a anální sex.