Divné chování miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 09:54
Divné chování miminka

Ahoj holky, jak pozoruji svoji dceru (4 měsíce), tak od narození je to pořád stejné. Nechce se usmívat, nemá ráda změny poloh, u kterých řve, nežvatlá. Skoro nic ji nezajímá. Akorát plastové kroužky nad hrazdou. Od narození je velice aktivní, nervózní. Když na ni mluvim, tak otáčí hlavu jinam, nechce se na mě dívat i na jiné lidi a když už se zadaří, tak jen na chvilku. Každý mě uklidňuje, ale já u ni za celou dobu neporuji žádnou výraznou změnu v chování. Přes den je nevrlá.

Reakce:
Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 25.11.18 09:57

A co na to říká pediatr?

Babička Kristýnka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 25.11.18 09:59

Zkusila bych se poradit s neurologem - bude ho zajímat průběh těhotenství, porodu, vývoj od narození

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 10:02

@Karleon toho musím změnit, protože si u něho musím vše vydupat.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.11.18 10:15

Zkus samozřejmě lékaře.

Někde jsem četla, že dítě, které se po 2. měsíci neusmívá na úsměv rodičů není normální… mojí mámu to celkem pobavilo, já se prý nesmála vůbec a to hodně dlouho. Nakonec jsem vcelku normální.

Mluvíš na ní hodně?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 25.11.18 10:22
@radkka píše:
Zkus samozřejmě lékaře.

Někde jsem četla, že dítě, které se po 2. měsíci neusmívá na úsměv rodičů není normální… mojí mámu to celkem pobavilo, já se prý nesmála vůbec a to hodně dlouho. Nakonec jsem vcelku normální.

Mluvíš na ní hodně?

tak ted přemýšlím kdy se začal usmívat starší, ale určitě dlouho po druhém měsíci :think:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.11.18 10:26
@ka2ka píše:
tak ted přemýšlím kdy se začal usmívat starší, ale určitě dlouho po druhém měsíci :think:

Já měla nějakou chytrou knížku a máma mě s ní chtěla umlátit, protože jsem pořád vyšilovala… prý se má ve dvou měsících smát, když se na něj směješ ty. U mě prý nereálné, u mých dětí tak od 2,5 měsíce a ne pokaždé (Nejsem doktor, ale proč by se dítě mělo pořád tlemit? I když je nasraný? :think: ).

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 25.11.18 10:28
@radkka píše:
Já měla nějakou chytrou knížku a máma mě s ní chtěla umlátit, protože jsem pořád vyšilovala… prý se má ve dvou měsících smát, když se na něj směješ ty. U mě prý nereálné, u mých dětí tak od 2,5 měsíce a ne pokaždé (Nejsem doktor, ale proč by se dítě mělo pořád tlemit? I když je nasraný? :think: ).

mě nikdy nenapadlo tohle řešit, jediný co mi přijde tak je hodně dráždivý
zakladatelko a zkusit změnit manipulaci?
já u prvního ho neuměla ani pořádně položit takže byl občas nasraný díky mé nešikovnosti

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.11.18 10:50
@ka2ka píše:
mě nikdy nenapadlo tohle řešit, jediný co mi přijde tak je hodně dráždivý
zakladatelko a zkusit změnit manipulaci?
já u prvního ho neuměla ani pořádně položit takže byl občas nasraný díky mé nešikovnosti

Teď už si taky myslím, že to byl zbytečný stres… Ale to víš, první děti a hned dvě :oops:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 25.11.18 10:56
@radkka píše:
Teď už si taky myslím, že to byl zbytečný stres… Ale to víš, první děti a hned dvě :oops:
:mrgreen: chudinko
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11312 příspěvků 26.11.18 14:38

@Andrea37 @H0nzik12

Dobrý den,

Některé příspěvky jsem smazala z důvodu odchýlení se od tématu. Prosím, dodržujte nadále pravidla diskuzí.

Děkuji a přeji hezký den, :kytka:

Eliška

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 19:37

Ahoj, mluví na ni všichni, děláme blbiny a nic. Buď hledí a nebo se odvrátí a nedívá se. Kolem 9 týdne se usmívala sem tam, ale teď po úsměvu ani památka. Pořád se ji něco nelíbí, kontakt, hlazení atd. Celé 4 měsíce jsou stejné. Dopoledne trochu dobrý, ale odpoledne řev. Někdy mi přijde jako by byla i hluchá. K neurologovi jdu zítra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >