Očkování hexa

24.11.18 20:15

Očkování hexa

Dobrý den. Mám 4M miminko a chci se zeptat jestli se s tím také nějaká maminka setkala, začínám být nesvá a potřebují radu :(
Minulý týden jsem byla na očkování a od té doby je malej jak vyměněnej :(
Je teď nevrlý, pořád uplakaný, nevydrží chvíli sám, pořád si mne očička a vypada to jakoby chtěl spinkat, ale pak má velmi neklidný spánek, pořád se budí. A to spal už celé noci. Začal také odmítat mlíčko - (umělé). Dříve toho vypil hodně (180+), pil pravidelně po 3hodinkách. Teď nechce ani po pěti a když už začne pít, tak u toho kope, hází rukama, je prostě neklidný. Vypije málo, tak se snažím do něj dostat víc, ale to pak jen u toho řve :( prosím nějaké rady, jestli je to normální chování, nebo hned v zavolat doktorce? Čtu si různé diskuze ale každé miminko to má jinak.. děkuji moc za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7511
24.11.18 20:19

Jak píšeš sama, u každého to probíhá jinak. Otázka je, jestli je to vedlejší účinek očkování, rostou mu zuby, nebo jiný problém. Ono to u těch miminek je těžko poznat. I ty spánkové fáze se mění, mně se kojení syn budil dvakrát za noc a kolem čtvrtého měsíce, kdy začal naplno vnímat, tak byl každou chvíli vzhůru. A kolem 6.vstaval i každou hodinu :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12905
24.11.18 20:21

@Lenicka111111 nevím, jak nadšená bude doktorka, když jí budeš volat v sobotu o půl deváté večer :zed: s problémem, který trvá týden, pokud se ti malý nezdá, tak s ním v pondělí k doktorce zajdi, ať ho pro jistotu prohlédne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
24.11.18 20:24
@Lenicka111111 píše:
Dobrý den. Mám 4M miminko a chci se zeptat jestli se s tím také nějaká maminka setkala, začínám být nesvá a potřebují radu :(
Minulý týden jsem byla na očkování a od té doby je malej jak vyměněnej :(
Je teď nevrlý, pořád uplakaný, nevydrží chvíli sám, pořád si mne očička a vypada to jakoby chtěl spinkat, ale pak má velmi neklidný spánek, pořád se budí. A to spal už celé noci. Začal také odmítat mlíčko - (umělé). Dříve toho vypil hodně (180+), pil pravidelně po 3hodinkách. Teď nechce ani po pěti a když už začne pít, tak u toho kope, hází rukama, je prostě neklidný. Vypije málo, tak se snažím do něj dostat víc, ale to pak jen u toho řve :( prosím nějaké rady, jestli je to normální chování, nebo hned v zavolat doktorce? Čtu si různé diskuze ale každé miminko to má jinak.. děkuji moc za jakoukoliv radu.

Nevim, jestli tady najdes utechu. U nas po hexe ze dne na den prestala pit UM a bylo ji mozme nakrmit jen ve spanku. Vsichni byli strasne chytry, ze ji mam nechat vyhladovet a ze pak se prisaje, ale nefungovalo to. 12hod nejedla, kroutila se a nevzala ho do pusy… Trvalo to asi 2 mesice, kdy jsem porad jen zkousela a nabizela a kdyz uz to neslo, proste jsem ji nakrmila, kdyz spala. Pak uz se casem s prikrmy zase srovnala, ale bylo to peklo. Ja sama zhubla asi 5kg, byla jsem z toho uplne vyrizena. Pediatr kroutil hlavou a nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:24

Zoubky ve 4M :roll: ? Vedlejší účinek měla být pouze horečka co mi říkala dr. .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:27
@stinga píše:
@Lenicka111111 nevím, jak nadšená bude doktorka, když jí budeš volat v sobotu o půl deváté večer :zed: s problémem, který trvá týden, pokud se ti malý nezdá, tak s ním v pondělí k doktorce zajdi, ať ho pro jistotu prohlédne

Tak je logický že teď ji volat nebudu proboha !!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:28
@Lenicka111111 píše:
Zoubky ve 4M :roll: ? Vedlejší účinek měla být pouze horečka co mi říkala dr. .

A tu nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:37
@Kassor píše:
Nevim, jestli tady najdes utechu. U nas po hexe ze dne na den prestala pit UM a bylo ji mozme nakrmit jen ve spanku. Vsichni byli strasne chytry, ze ji mam nechat vyhladovet a ze pak se prisaje, ale nefungovalo to. 12hod nejedla, kroutila se a nevzala ho do pusy… Trvalo to asi 2 mesice, kdy jsem porad jen zkousela a nabizela a kdyz uz to neslo, proste jsem ji nakrmila, kdyz spala. Pak uz se casem s prikrmy zase srovnala, ale bylo to peklo. Ja sama zhubla asi 5kg, byla jsem z toho uplne vyrizena. Pediatr kroutil hlavou a nic…

Ach proboha .. pak otázka .. proč to očkování je , když to s miminka dělá takový šílenosti :,( .. nebo co to způsobuje :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
24.11.18 20:39

Obě dcery začaly spát po 4. měsíci o poznání hůř. Zlomilo se to u jedné v 9. měsících a druhé až po prvních narozeninách. S očkováním bych to nespojovala, spíš začínají být děti víc vnimavější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
24.11.18 20:43

Mám kolem sebe dost lidí, kteří od očkování zpozorovali problémy se spánkem. Jedno kdy očkovali, jestli ve dvou, ve třech, ve čtyřech měsících. Eleková někde psala, že si tím dítě rozhází spánkové cykly či co. Čemu chcete věřit, nechám na vás. :-)
Doktorka s tím nic neudělá, jen bych jí to nahlásila jako nežádoucí účinek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:43
@Vergle1 píše:
Obě dcery začaly spát po 4. měsíci o poznání hůř. Zlomilo se to u jedné v 9. měsících a druhé až po prvních narozeninách. S očkováním bych to nespojovala, spíš začínají být děti víc vnimavější.

Taky mě to napadlo . Ale právě začal být takovej opravdu až od toho očkování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
24.11.18 20:44

@Lenicka111111 je to asi hrozně individuální já byla s malou také 4M ve středu na hexe(1.davka) a malá kromě toho, ze plakala tak, ze nešla utisit, přímo po píchnutí. Jinak byla úplně v pohodě bez teploty. :nevim: Každé dítě asi reaguje jinak no. Přeji ať je malý zase brzo v pořádku. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
24.11.18 20:44

Precetla jsem spoustu pribehu rodin ohledne ockovani a urcite to z toho byt muze! Nemusi, to je taky pravda, muze to byt deset jinych veci, ale i to ockovani hraje velkou roli. Ac tomu uplne neverim, zkusila bych najit homeopata a nasadit detox po ockovani, kdyby se toto stalo memu diteti asi bych zkusila vse i to homeo. Dalsi vec je, ze napr u starsiho syna se rozjela alergie na mleko po ockovani. Zpetne vim, ze znamky te alergie byly uz drive, ale to mi nikdo nerekl jak vselijak se to muze projevit, ale po hexe se to rozjelo nezamenitelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:46
@Reflex píše:
Mám kolem sebe dost lidí, kteří od očkování zpozorovali problémy se spánkem. Jedno kdy očkovali, jestli ve dvou, ve třech, ve čtyřech měsících. Eleková někde psala, že si tím dítě rozhází spánkové cykly či co. Čemu chcete věřit, nechám na vás. :-)
Doktorka s tím nic neudělá, jen bych jí to nahlásila jako nežádoucí účinek.

Moc dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.18 20:48
@Kikulele píše:
@Lenicka111111 je to asi hrozně individuální já byla s malou také 4M ve středu na hexe(1.davka) a malá kromě toho, ze plakala tak, ze nešla utisit, přímo po píchnutí. Jinak byla úplně v pohodě bez teploty. :nevim: Každé dítě asi reaguje jinak no. Přeji ať je malý zase brzo v pořádku. :kytka:

Malej je taky bez teploty . Asi mi nezbývá než čekat co přinesou další dny :/ ale moc moc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama