Divné stěhování miminka ve 38tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 25.04.19 19:57
Divné stěhování miminka ve 38tt

Ahoj holky chci se zeptat jestli se to některé z vás taky děje, mám 2 týdny do porodu a bříško mi jde pomalu směrem dolu, ale občas když lezim začne mě hrozně bolet bříško a malý se mi nastěhuje úplně nahoru do bříška a od pupíku dolu mám propadlinu a hrozně to táhne a bolí že si musím stoupnout a zaskakat na špičkách aby se zase odšprajcnul a sjel zpět dolu… je to normální stávalo se to taky nějaké z vás?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 38. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petrohlídek
Povídálka 12 příspěvků 25.04.19 20:05

Za týden rodím a podobné to nemám, takové to volné místo se mi dělá jenom pod prsama - někdy, záleží jak leží. Malá je už dlouho namáčklá dolu a teď tedy tlačí víc než jindy… :-)

Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 25.04.19 20:08

@Petrohlídek mě malý teda taky tlačí na spodek to jako o tom žádná :D ale tohle se mi stane jednou za 2 dny a fakt nevím co s tím, přijde mi ze to není úplně normální a bojím se aby se takhle nezamotal do šňůry :/

Petrohlídek
Povídálka 12 příspěvků 25.04.19 20:18

A kdy jdete na kontrolu? Teď už každý týden ne? Řekla bych o tom lékaři, jestli na to nemá zařízení, tak bych brnkla do porodnice raději, já jsem taky poseroutka, řeším každý nový pohyb nebo bolest :lol: :lol:

Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 25.04.19 20:21

Jojo chodim každý týden, bohužel jsem na kontrole narazila na zaučujici se ukrajinku která mi dělala UTZ tím stylem že mi ho zarývala až bůhví kam a malý začal ihned hrozně kopat a ona byla vzteklá že ho nemůže ani pořádně změřit a když jsem ji řekla o tomhle tak řekla že malý se prostě v brisku hýbe.. tak doufám že na příští kontrole už na ni nenarazim :D

Petrohlídek
Povídálka 12 příspěvků 25.04.19 20:26

@Verunka1369 tak to je dobrý :D :D :D
Držím palce, ať je všechno v pořádku, ale ono určitě bude :-) Já dneska podle neobvyklých bolestech a větších pohybech mimča doufám, že už pojedeme do porodnice :D :D :D
Už bych chtěla porodit :-)

Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 25.04.19 20:40

@Petrohlídek děkuji a nápodobně :lol: :D
No to já už taky malý už má odhad 3,5 kg takže už by se mohl taky rozhodnout jít ven, docela se toho bojím jsem malinká a drobounka tak aby mi nedal moc zabrat :D

Petrohlídek
Povídálka 12 příspěvků 25.04.19 21:15

@Verunka1369 taky teď má malá tak :-)
Tělíčko si s tím poradí :-)

Dany.dee
Kecalka 106 příspěvků 25.04.19 21:20

Jsem ve 35tt a mám to podobné, jen neskáčou, když si stoupnout malej se zase srovná :D asi rádi poslouchají tlukot srdce :)

Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 25.04.19 21:22

@Petrohlídek no to jsem teda zvědavá :D
@Dany.dee tak to jsem rada ze nejsem sama :D

cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 26.04.19 08:32

Mne to dela taky, ale nejsem tak daleko (34tt). Většinou v noci se nacpe úplně nahoru, dost to tlačí, tak mě to vzbudí a to jdu rovnou na wc, přičemž se zase srovná. Ale za noc se mi to stane několikrát a nenapadlo mě to nějak řešit, ale nevím, jak je to v takhle už pokročilém tehotenstvi. :nevim:

Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 26.04.19 08:54

@cernycajscitronem No tak to máme úplně stejné taky vždycky musim jít na wc a kolikrát to mám i víckrát za noc přes den se mi to děje jen málo kdy :zed:… já bych to nijak neřešila, ale fakt se bojim aby se mi nenamotával na tu pupeční šňůru :roll:

cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 26.04.19 09:05

@Verunka1369
Tak se na to zeptej, ale ja bych se toho nebala. Stejně s tím nic nenadelame :nevim:. Kdyby se trosku omotal do šňůry, tak to ještě samo o sobě neznamená problém, na pravidelný kontroly chodíš a kdyby se ti něco nezdálo akutně, tak pojedeš. Ja mám taky teď porad nějaký strachy teda, ale zrovna tohle mě nedesi, jsem rada, ze se hejbe a ze o něm vím :). Ale kdyby ses na kontrole něco dozvěděla, tak dej vědět :). Ty už to mas aspoň za par :palec:

Verunka1369
Povídálka 40 příspěvků 26.04.19 09:28

@cernycajscitronem Jak říkám na kontrolu už chodim do porodnice a teď když jsem tam byla tak se na mě nějaká Ukrajinka učila asi dělat UTZ úplně mi ho ryla do břicha a malý začal hrozně kopat a ona byla naštvaná, že ho nemůže změřit :D.. když se na něco zeptám tak je to samozřejmě normální řeknou že se prostě miminko hýbe a co jako oni s tím mají dělat, byla jsem tam když už měli jít na oběd takže mě ani spodek jestli se neotviram nezkoukla, ale teď v úterý až tam půjdu tak se jen tak rychle vyřídit nenechám :think: :D
Za pár už to mám, ale to čekání je fakt hrozny jak nevíš kdy to přijde :D

cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 26.04.19 09:56

@Verunka1369
To jo, ale kdyby se mu tam nějak blbě dařilo, tak to na tom UTZ snad uvidí. Jinak to ryti do břicha znam :zed:. Úterý je za chvilku, tak snad netrefis na někoho lepšího a budes víc v klidu. :palec: To čekání chápu, ze je blby, ja už bych se pomalu bála někam jit, aby mě to nechytlo třeba uprostřed nákupu :lol:. Ale zas už budes mít prdolu u sebe a nebudeš se o nej muset tolik bát. Do břicha přeci jenom člověk nevidí :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama