Divné věci, které děláme

310
27.8.21 09:11

Divné věci, které děláme

Ahoj :) Snídala jsem bábovku, a lžičkou jsem si jí polejvala kafem, což tak dělám běžně. Přítel mi na to řekl, že je to fakt divný, a nechápe, proč to dělám :D A tak mě napadlo, jestli taky děláte „zvláštní věci“ které někdo z okolí nechápe. Já toho mám mraky, ale tohle všechny vždycky zarazí :D Jo a jím pizzu s ananasem, to taky lidi umí někdy vyprovokovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4469
27.8.21 09:15

Když sedím v klidu a čtu si knížku anebo koukám na telku, tak si do vlasů prstem píšu čísla. Bez nějaké logiky a posloupnosti. Vůbec nevím, proč to dělám, ale mám to už leta letouci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
27.8.21 09:23

Jednu dobu jsem jedla bílé křídy… jen po kousickach, aby si někdo nemyslel, že jsem si dala třeba celou k večeři :D teď bych si dala klidně taky, ale naštěstí je nemám doma :D a miluju vůni mokré houbičky nebo hadru, úplně do nich zaborim nos (samozřejmě čistých) :oops:
Jinak pizzu Hawaii mám taky ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 09:26

Sleduju přenosy z jednání poslanecké sněmovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
27.8.21 09:29

@Žižkovská žena tak to je opravdu zvláštní a pobavili mě to. Nemyslím to nijak špatně, jen nikoho neznám, kdo by se díval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
27.8.21 09:31
@Andrejka13 píše:
Jednu dobu jsem jedla bílé křídy… jen po kousickach, aby si někdo nemyslel, že jsem si dala třeba celou k večeři :D teď bych si dala klidně taky, ale naštěstí je nemám doma :D a miluju vůni mokré houbičky nebo hadru, úplně do nich zaborim nos (samozřejmě čistých) :oops:
Jinak pizzu Hawaii mám taky ráda :)

Někde jsem kdysi četla, že chuť na křídy nebo dokonce okusování stěny značí nedostatek vápníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3587
27.8.21 09:31

Strašně ráda vysávám. Klidně i dvakrát denně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 09:33

@Noelia_Z Lámu si chleba a dávám ho namočit do polévky. Doma a u mamky vylizuju talíř :oops: když vracím v krámě vozík, vyberu vždy nejkratší radu, abych to dorovnala. :lol: těch podivnosti je dost, některé si teď nevybavim, jiné ani třeba nevím že ostatním přijdou divné. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
27.8.21 09:33

Uz nekolik let nezehlim. Ale kdyz me to chytne, vyndam klidne veci ze skrine a vyzehlim je :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 09:36

Chodím po chodníku, jako pan Monk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10771
27.8.21 09:38

Občas si žvýkám jazyk. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10771
27.8.21 09:39

@Lily-of-the-valley s tím vozíkem to dělám taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 09:39
@Lily-of-the-valley píše:
@Noelia_Z Lámu si chleba a dávám ho namočit do polévky. Doma a u mamky vylizuju talíř :oops: když vracím v krámě vozík, vyberu vždy nejkratší radu, abych to dorovnala. :lol: těch podivnosti je dost, některé si teď nevybavim, jiné ani třeba nevím že ostatním přijdou divné. :lol:

Jo to s vozikama dělám taky a ještě mi je té kratší řady vždycky hrozně líto :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8337
27.8.21 09:40

Namacim si salatovou okurku do cukru, to me naucila babicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
27.8.21 09:42

Já si pokapavam banán citronem :mrgreen: má pak mnohem lepší chuť :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu