Překlepy na telefonu

308
16.8.21 21:54

Překlepy na telefonu

Dobrý večer,
Na denní bázi mi můj telefon píše naprosté nesmysly - jako například “třídní se o to postarala” se napíše jako “třídní se o to pos*ala” 😀 Mám toho hodně, ale ráda bych slyšela i vaše perly anebo spíš přesněji perly vašich telefonů☺️

Hezký večer!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53899
16.8.21 22:01

Jo telefon si píše co chce :mrgreen: Manžel pak kolikrát volá co že se to děje. U dětí píšu počáteční písmena a telefon jméno dcery přepsal na Václava. A já pak napsala manželovi na noční že Václav už spí :mrgreen: Manžel prý jaký Václav :mrgreen: Tak už raději píšu celé jméno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
16.8.21 22:06

Odeslala jsem kamarádce, jestli jede pro deb*la, místo pro Sebíka, má Sebastiana, odepsala, že se takhle dlouho nenasmála, já červená až někde…další jsem napsala, Ahoj Lásko, místo Laďko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
16.8.21 22:10

Mně teda telefon přepisuje fest :D jednou se mi přepsalo: „Týna měla latté“ na: „Ryba měkká pláže“. Manžel mi pak volal, aby se ujistil, že nemám mrtvičku :mrgreen: Jinak už jsem povlákla kamarádky mamku (potkala), místo jasný většinou napíšu kašny, a kamarád reaguje pouze na otázku „jak ke“, až tak často se mi to přepisuje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
16.8.21 22:16

Psala jsem to v jine diskuzi, ale patri to sem. Rozvasnena konverzace a pisu - chci byt s tebou a dam honem odeslat. Az po divnych reakcich jsem zjistila, ze me mobil opravil na chci byt s zenou. :lol:
Jinak meli jsme typka, co jsme do nej rypali, ze je gay, a kdyz jsme napsali jeho jmeno, tak ihned nam to nabidlo prave slovo gay :lol: (asi i ten mobil vedel, ze do nej takhle rypeme, protoze jsme nikdy jeho jmeno a slovo gay nepsali vedle sebe) :mrgreen:
Jdu se oloupat misto okoupat. :lol:
Nekdy treba pisu napr „nebyla jsem tam“ a opravi me to na „byla“ :mrgreen:
Edit: Jeste mi to prepisuje jmena :mrgreen: Takze misto napr Vasicku mi to prepsalo na Frantisku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
16.8.21 22:30

Mě už několikrát napsal místo: Půjdeme se projít? Půjdeme se spojit? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
16.8.21 22:33

Kamaradka ma dceru Šárku, telefon mi jeji jmeno prepsal na Sračku. (Omlouvam se za diakritiku, muj telefon neumi vsechna pismenka.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
16.8.21 22:35
@Janča6 píše:
Kamaradka ma dceru Šárku, telefon mi jeji jmeno prepsal na Sračku. (Omlouvam se za diakritiku, muj telefon neumi vsechna pismenka.)

A jeste jsem misto “muzete prisednout na nasi deku” poslala “muzete prisernout na nasi deku”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
16.8.21 22:39

Mě přepisuje telefon Ahoj mámo na Ahoj náno, naštěstí to hlídám a ještě jsem to mamince neposlala 😁 nedávno jsem šla k doktorovi a nechala dítě manželovi. Ve snaze zjistit jestli je dítě v pohodě jsem chtěla napsat „Pupík v okeji?“ A telefon to změnil na „Pupík v oleji?“ Došla mi pak odpověď, že k obědu bude něco jiného 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19077
16.8.21 22:59

Psala jsem muzi, ze k obedu bude segedín s knedlikem. Odeslalo se šéfredaktor s knedlikem. Nacez on, ze sefredaktora jeste nejedl, ale to urcite bude dobrota, kdyz ho uvarim ja :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19077
16.8.21 23:00
@Janča6 píše:
A jeste jsem misto “muzete prisednout na nasi deku” poslala “muzete prisernout na nasi deku”.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
16.8.21 23:03

@Eemii Jste si meli dat radsi milionare k jidlu. Pak by prisla pani Cajthamlova a rekla - Jste to, co jite :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50664
16.8.21 23:05

Dcera mi svého času mrzutě napsala
„za dobrotu na žebříku..“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
16.8.21 23:33

Já mám mobil s vyhraněným politickým názorem - píšu vagína, přepsal mi to na Havel, píšu šoufl, vyšel z toho Špidla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15261
16.8.21 23:40

Mám asi vadnej telefon… :nevim: Napíše přesně to, co do něj naťukám… :roll: :nevim: 8)
Nebo jsem jedinej na emiminu, kdo nechlastá a nefetuje… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat