Divné věci v MHD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zrnko
Kecalka 424 příspěvků 09.08.18 09:01
Divné veci v MHD

Co nejdivnejsiho jste viděli lidi převážet v MHD nebo dopravních prostředcích obecně? Nebo sami převáželi.
Já jednou nejakou sedačku v tramvaji :)
Jen pro pobavení. Potřebuju zrovna nějaké 2m dřevěné hranoly, ale je mi blbé to rvát do autobusu :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 09.08.18 09:06

Jednou jsem vezla vánoční stromek. Nepřišlo mi na tom nic divnýho, jen ty pohledy na mě :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 6050 příspěvků 09.08.18 09:07

Já divného nevezla asi nic, ale jednou sem jela s chlapem co měl tak Mega nákup že se při vstupu a výstupu musel několikrát otočit, aby všechny ty tašky nanosil a vynosil dovnitř a ven, že mu ten řidič skoro zavřel a ujel než to vytahal ven :lol: s těma 2m hranolama nevím, ale možná tě s nima ani do MHD nepustí, kdyby musel prudce zastavit apod mohl by se o to někdo zranit :think:

Černá vdova
Extra třída :D 10048 příspěvků 09.08.18 09:12

Vezla jsem v tramvaji pětilitrovou sklenici a v ní dvě obrovské zlaté závojnatky. Dost lidí se mě ptalo, jestli si vezu večeři. :P

Hroznej puberťák
Kelišová 5411 příspěvků 09.08.18 09:18

2 metry jsou v pohodě, vezl jsem v tramvaji 3m dlouhé trubky a to už byla docela legrace se s tím vymotat, ale dalo se.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 09.08.18 09:25

což o to, lidi si mhd vozí plno věci. horší je, kdyz jsou divni sami, zapachaji, a neberou ohledy na ostatní. tuhle do tramvaje přistoupili dva podnapili mladíci s mega reprobednou, a začali si tam dělat diskotéku. :roll:

FenekUsaty
Závislačka 4310 příspěvků 09.08.18 09:27

My jednou chteli vezt tramvaji postel, sice trochu rozebranou, ale porad postel. Pak jsem koukla do prepravniho radu a zjistila, ze se to nesmi :D

lištička_z_prahy
Kecalka 123 příspěvků 09.08.18 09:36

Pravidelne vozím v autobuse menší nákupy z ikey a lidi se na té lince ani nedívají divne, delá to víc lidí.

Lalelale
Závislačka 2704 příspěvků 09.08.18 09:45
@Černá vdova píše:
Vezla jsem v tramvaji pětilitrovou sklenici a v ní dvě obrovské zlaté závojnatky. Dost lidí se mě ptalo, jestli si vezu večeři. :P
:mrgreen: :lol:
Windy
Kecalka 203 příspěvků 09.08.18 09:49

Já když se stěhovala od ex přítele sbalila jsem si pár nejdůležitějších švestek a klec s potkanem :lol:

Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 09.08.18 10:01

Fuj a to te s tou krysou pustili do MHD?!

@Windy píše:
Já když se stěhovala od ex přítele sbalila jsem si pár nejdůležitějších švestek a klec s potkanem :lol:
Nairol
Echt Kelišová 8825 příspěvků 09.08.18 10:01

Muj otec kdysi davno prevazel tramvaji nejakou slabsi hlinikovou trubku asi 2 metry dlouhou.
Drzel ji svisle vedle sebe. A jak pristupovali lidi, tak se ji chytali jako tyce na drzeni. :lol:

Currymatka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 09.08.18 10:05

Já ještě jako bezdětná vezla kamarádce přes celou Prahu kočárek. Pro miminko jsem v něm měla medvěda jako dárek. No pohledy lidí, co nakoukly do korbičky, aby mi omrkli dítě byly k nezaplacení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 09.08.18 10:33
@Hroznej puberťák píše:
2 metry jsou v pohodě, vezl jsem v tramvaji 3m dlouhé trubky a to už byla docela legrace se s tím vymotat, ale dalo se.

Tak tos' je měl asi na zemi, nebo přes 10 sedaček či couhajici z okynka ? :)

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 09.08.18 10:40
@Alkata píše:
Fuj a to te s tou krysou pustili do MHD?!

Furt lepsi nez muj blijici pes. ( tasku a hadry jsme meli nachystané). Nějak jsme se na veterinu dostat museli a když se mu holt dela v buse zle… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >