Divný dotaz

Anonymní
11.10.19 11:13

Divný dotaz

Dobrý den. Mám takovou divnou otázku. S partnerem jsme se rozesli pred velkyma prazdninama. Styk s jinym muzem jsem mela nekdy před 3.8 datum presny si nepamatuji a 4.8 jsem dostala normalne menstruaci. 12.8 jsme se k sobe s partnerem nakonec vratili a meli jsme nechraneny pohlavni styk, 4.9 uz jsem menstruaci nedostala a jsem teďka 9+1tt a doktorka mi rikala a ujistovala ze jsem otehotnela toho 12.8. ze se nam to s partenem povedlo. Tak jsem chtela znat i nazor jinych

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4262
11.10.19 11:16
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám takovou divnou otázku. S partnerem jsme se rozesli pred velkyma prazdninama. Styk s jinym muzem jsem mela nekdy před 3.8 datum presny si nepamatuji a 4.8 jsem dostala normalne menstruaci. 12.8 jsme se k sobe s partnerem nakonec vratili a meli jsme nechraneny pohlavni styk, 4.9 uz jsem menstruaci nedostala a jsem teďka 9+1tt a doktorka mi rikala a ujistovala ze jsem otehotnela toho 12.8. ze se nam to s partenem povedlo. Tak jsem chtela znat i nazor jinych

Já to taky vidím podle toho co píšeš na toho 12.8 dřív to by jsi asi byla už dál navíc jsi mezitím měla menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13456
11.10.19 11:17

Jojo jestli jsi 10tt tak to vychází na toho 12.8. Ono se to tehotenstvi počítá doba od početí plus 2 týdny (protože ovulace bývá v půlce cyklu) kdybys otehotnela dřív, byla bys podle utz minimálně o týden dyl, podle ms bys byla už nějaký 14tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19621
11.10.19 12:26
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám takovou divnou otázku. S partnerem jsme se rozesli pred velkyma prazdninama. Styk s jinym muzem jsem mela nekdy před 3.8 datum presny si nepamatuji a 4.8 jsem dostala normalne menstruaci. 12.8 jsme se k sobe s partnerem nakonec vratili a meli jsme nechraneny pohlavni styk, 4.9 uz jsem menstruaci nedostala a jsem teďka 9+1tt a doktorka mi rikala a ujistovala ze jsem otehotnela toho 12.8. ze se nam to s partenem povedlo. Tak jsem chtela znat i nazor jinych

Já bych dala na názor doktorky. Viděla ultrazvuk. Tak se modli, až uvidíš dítě, aby nebylo podobné druhému „tatínkovi“. Asi ti to za ten adrenalin stálo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama