Divny věci u sexu

Anonymní
31.8.20 14:16

Divny věci u sexu

Ahoj a omlouvám se za anonym a úplně pitomými tema :lol:

Měla jsem jen par partnerů a včera jsem se vyspala s mým novým “přítelem”, extra zkušená nejsem ale nějaké chlapy jsem měla, každopádně jsem byla dost v šoku z toho co dělal.

Prosím vás, je normální, aby na vás chlap ležel, libate se a on v podstatě dela kopulacni pohyby “nanečisto”? Nevím jak to nazvat :lol: Já měla ještě prádlo a on trenky a proste se mnou jakoby soulozil. Jasne, nějaký jemný náznak, nebo tlaceni se na sebe beru, ale tohle? Já to fakt ještě nezažila a trochu hodně mě to vyvedlo z míry. Přišel mi jak nadrzenej králík kterej ještě ani neví ze ho nemá vevnitř a už jede :lol: 8) :oops: :oops: bylo to strašně trapný a skoro nevím jestli ho chci ještě vidět :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4684
31.8.20 14:18

Nedělá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
31.8.20 14:20

A víš, že lidi jsou různí že? Co je pro jednoho divné, je pro druhého normální. Pokud ti to nevyhovuje, tak se s ním už nezcházej. Prostě se těšil no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 14:21

Ano vím proto se ptám jestli jste to zažili třeba  :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
236
31.8.20 14:21

A jako upřímně, tolik ti to vadilo, že by ses s ním už nesešla? Naopak by ti to mohlo lichotit, že po tobě tak toužil?.. Nevím, snad další to dělat nebude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
31.8.20 14:22
@Anonymní píše:
Ano vím proto se ptám jestli jste to zažili třeba :roll:

Každopádně ano, zažila jsem to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5946
31.8.20 14:23
@Anonymní píše:

Kdyby tě rajcoval a přitahoval, tak si myslím, že to neřešíš, ty trenky mu stáhneš a jdete na to. Šablona na sex neexistuje. Jeden se chová tak a další jinak. Asi k sobě neladíte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
31.8.20 14:23
@Anonymní píše:

A i kdybych to zažila a řekla ti, že je to normální, tak co? Tak s ním zase půjdeš i když ti to nevyhovovalo a přišlo ti to trapný? Nic proti, jen se snažím přijít na význam této diskuse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
31.8.20 14:24

Já to zažila jednou a taky mi to úplně nesedlo, myslím si že to je tím, že má málo sexu, tak byl natěšený. Nejsem chlap ale podle mě to nemůže ovlivnit, prostě příroda a jede mu to samo :lol: :lol:

Časem to myslím dělat nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 14:26

@Martha03 nema význam, proste jsem to nikdy nezažila a přišlo mi normální se zeptat jestli to chlapi dělají nebo ne

• Citovat
  • Nahlásit
1715
31.8.20 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj a omlouvám se za anonym a úplně pitomými tema :lol:

Měla jsem jen par partnerů a včera jsem se vyspala s mým novým “přítelem”, extra zkušená nejsem ale nějaké chlapy jsem měla, každopádně jsem byla dost v šoku z toho co dělal.

Prosím vás, je normální, aby na vás chlap ležel, libate se a on v podstatě dela kopulacni pohyby “nanečisto”? Nevím jak to nazvat :lol: Já měla ještě prádlo a on trenky a proste se mnou jakoby soulozil. Jasne, nějaký jemný náznak, nebo tlaceni se na sebe beru, ale tohle? Já to fakt ještě nezažila a trochu hodně mě to vyvedlo z míry. Přišel mi jak nadrzenej králík kterej ještě ani neví ze ho nemá vevnitř a už jede :lol: 8) :oops: :oops: bylo to strašně trapný a skoro nevím jestli ho chci ještě vidět :oops:

No nikdy jsem se s tím nesetkala, ale asi by mi to nějak nevadilo.

Tisícero lidí, tisícero různých chutí, zvyků a úchylek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
31.8.20 14:39

Tak dulezite je jaky to bylo celkove ne? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
31.8.20 14:40
@Anonymní píše:
@Martha03 nema význam, proste jsem to nikdy nezažila a přišlo mi normální se zeptat jestli to chlapi dělají nebo ne

Jo aha. No tak to si počkej na místní mužské osazenstvo, třeba ti to osvětlí. Třeba @Chytrak @HornyHippo nebo @MelvinOsud a podobní. Ty by nám tuto předkopulační situaci mohli vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3934
31.8.20 14:40

To by mě teda fakt nešokovalo :D rozhodně ne natolik, abych se s ním už nechtěla setkat. Já třeba fakt nepreferuju nekonečnou líbačku jako předehru, to mě nudí. Třeba ti chtěl naznačit, že už by raději souložil, nebo alespoň posunul předehru dál. A když ti to přišlo divný, proč jsi mu ty trenky nestáhla, aby to nedělal jen naoko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
31.8.20 14:43

Úplnej standard. A ne, nepřijde mi to jako divná věc, ale soucact předehry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama