Dj Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Love.dream
Kecalka 139 příspěvků 25.04.18 10:02
Dj Zlín

Ahoj,
Hledám Dje, co hraje na svatbách, oslavách. Pouze ZLINSKO… :)

Reakce:
katulka.k
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 25.04.18 14:29

@Love.dream my měli dj pana Polaska. Byl naprosto skvělý! I známe, co Ho měli na svatbach si ho velice chvalily. Má trosku retro image :lol:, ale dj je to se vším všudy :mrgreen:

Love.dream
Kecalka 139 příspěvků 25.04.18 14:41

@katulka.k a můžu se zeptat na cenu? A poprosit kontakt?
My máme teda svatbu až příští léto, ale teda sehnat Dj je kumšt. Už 2 dny mě bolí hlava z toho hledání a jsem úplně už dá se říct bezradná :cert:

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 25.04.18 14:55

@Love.dream kontakt uloženy už nemám, ale pokud mas Facebook, zadej si Milan Polášek Zlin. Je to pan kolem 50let, hraje i v nějaké kapele. A cena byla naprosto luxusní! Chtěl 2500. Dali jsme mu nakonec 4000, protože nás velice mile překvapil a počítali jsme s daleko větší částkou. Ale je to 2roky zpět.

Love.dream
Kecalka 139 příspěvků 25.04.18 15:29

@katulka.k dě­kuji, zkusím to. Hledám právě někoho „skromného“ a teda, co jsem měla čest poznat..hrůza :roll:. Nepotřebuji tu nejspickovejsi techniku…tomu stejně prd rozumím. Jen chci zabavit lidi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >