Djerba poraďte hotel

12.6.15 07:23

Djerba poraďte hotel

Dobrý den chystáme se o prázdninách na Djerbu poradíte mi někdo fakt dobrý hotel? Jedeme se čtyřletými kluky, chtěli by jsme hotel přímo u moře, nejméně čtyři hvězdy a spíš nějaký menší nejsme na velké hotely. Děkuji moc za typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15816
12.6.15 08:19

@BeruuundaA Tchýně si zrovna od včera užívá tady http://www.idealnizajezdy.cz/…club-djerba/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
12.6.15 09:03

Sunny club, tam jsem byla a spokojenost, splňuje vše tom, co od toho očekáváš.

• Nahlásit
  • Citovat
10953
12.6.15 09:38

:mrgreen: calimera yati beach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
12.6.15 09:41

@Bondatrova Sun club mám mezi asi třema favoritama, chci se zeptat jak je to daleko na pláž? nechodí se někde přez cestu? děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
14.6.15 09:59
@mijah píše:
@Bondatrova Sun club mám mezi asi třema favoritama, chci se zeptat jak je to daleko na pláž? nechodí se někde přez cestu? děkuju

Kousek, projdeš jen kolem bazénu, potom takovou malou tropickou zahradou a jsi na pláži, od hotelu tak 3 minuty cestou, pohodička, přes žádnou cestu se nechodí, natož frekventovanou silnici, v tom je to super.

• Nahlásit
  • Citovat
15.8.15 15:17

Ahoj, my se ve středu vrátily z Djerby, hotel Caribbean World! Velmi doporučuji, zvlášť s dětmi! Mají tam Croco club s českými animátorkami, kam lze děti během dne odložit :palec:..A hotel je přímo u nádherné pláže!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2479
15.8.15 16:37

Byli jsme v červnu v hotelu Meninx a bylo to super, nemam ráda velké hotely typu panelák a tohle byly takové nízké bungalovy v krásné zahradě, by tam klídek, pohoda, přímo na pláži, žádná silnice, jídlo dobrý, pláž krásná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama