Jaké zvolit letovisko v Turecku?

9.6.15 20:31

Jaké zvolit letovisko v Turecku?

Ahoj!

Rádi bychom vyrazili na dovolenou do Turecka. Mohl byste mi někdo dát nějaké typy kam jet? Libila by se nám Antalya, Side nebo Kemer. Ale ráda bych znala názory a typy jiných. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23283
9.6.15 20:37

@Anonymni85 my jsme byli loni v Side s 1,5r ditetem a parada! meli jsme hotel s bazenem a atrakcema pro deti. Rano jsme sli k mori a odpoledne k bazenu. A asi pred 5 rokama jsme byli v Antalyi a taky spokojeni. Celkove si na Turecko nemuzu stezovat. Za ty penize :palec: V obou pripadech jsme jeli v zari.

Příspěvek upraven 09.06.15 v 20:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
9.6.15 20:37

Byli jsme v Side a super, nádherný památky, spoustu hadříků jsem si dovezla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
9.6.15 20:39

My byli 2× v Antalyi - Kleopatřina pláž a prostě super, super! Turecko mám nejradší a mohu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
9.6.15 20:41

Side! Byli jsme loni s dcerkou a super! Hotel u pláže, fantasticke jídlo, služby na 1*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
9.6.15 20:46

Muzu se prosim zeptat v jakych jste tam byli hotelech? diky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 20:56

Side - Papillon Muna, super dovca. Kemer - Marti Myra - tam se chci urcite vratit :pankac: Ty hory v Kemeru jsou úžasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
9.6.15 20:58

@Amelie v tom Side jsme byli v Sea World Resort & Spa
http://www.tripadvisor.cz/…n_Coast.html
a druhy hotel byl Turan Prince Residence
http://www.turanprince.com.tr/…/default.asp
Oboje samozrejmne Last Minute ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
9.6.15 21:06

@marfra vypada to uzasne, na kolik vysel last minute? klidne sz, diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
9.6.15 21:18

Kousek od Side, Caretta beach hotel, parádní!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
9.6.15 21:25

Tak me se Turecko libi, ale pokazde strevni potize ( jednou i pobyt v nemocnici)- Konakli - carreta beach, min rok kousek od Side, pote jeste Bodrum. Vse sice ok, ale za ty problemy ho opet chvili ozelim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
9.6.15 22:03

@Amelie Side-Sandy beach hotel…dokonalost sama…a opravdu krasna plaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1095
9.6.15 22:05

Side nebo Alanya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1288
9.6.15 22:10

Taky letos letíme do Turecka - Side, chtěla jsem Side nebo Belek. Ještě jsme nebyli, ale všichni známí kolem mě jezdí opakovaně jen Turecko a nemůžou si vynachválit, tak jsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1288
9.6.15 22:25

Jinak kamarádka byla třeba v Side už 4×, pokaždé jiné místo a jiná doba - hlavní sezona, mimosezona a všude to bylo trochu jiné - pláže, čistota moře apod. Takže se nedá říct, že tam a tam je to dobré.
Při výběru záleží, co chcete. Obecně mám pocit, že Alanie a Kemer je levnější destinace než třeba Side a Belek. Aspoň co jsem vypozorovala já. Já jsem mimo destinaci měla podmínku 5 hvězdiček, hotel na pláži, nějaké bazény a tobogány pro děti a samozřejmě jsem hledala hotel, co má výborné hodnocení. Do toho jsem měla určitou cenovou hranici, přes kterou jsem nechtěla jít, z toho důvodu jsme vybírali first minute, už někdy v říjnu. Teď by nás této stejný hotel v tom stejném termínu vyšel o 20 tisíc víc. Nevěřila bych tomu, ale je to tak.

Příspěvek upraven 10.06.15 v 10:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama