Změna termínu rezervace

15800
4.6.15 22:35

Zmena terminu rezervace

Ahoj holky,
chtela bych se zeptat jestli nekdo nevi nebo nemate zkusenosti stim, zda vam hotel muze zmenit termin rezervace bez vaseho souhlasu.
Jde mi o to, ze mame rezervovanou a zapalecou dovolenou v Krkonosich na sedm noci v hotelu odjezd 22.6 a dneska mi prisel email

Vážená paní xxx,
je mi to velice líto, ale nastaly nám neočekávané problémy se zájezdem skupiny, která u nás má rezervaci před Vámi.
Jsme tedy nuceni Vaši rezervaci posunout a jsme samozřejmě ochotni Vám nabídnout nový termín i o letních prázdninách.

opravdu maji pravo, termin takto zrusit? I kdyz s tim nebudeme souhlasit? Problem je s tim ze mame od soboty 20 do pondeli 22 rezervovan pobyt V Ceskem Raji a pak se mame presunout tam. Jsme z Brna takze jet kvuli 2nocim pres celou republiku opravdu nehodlame.

Jsem uplne vytocena :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11729
4.6.15 22:40

Tak oni si strhavaji nejakou sumu za zruseni rezervace ze strany zakaznika. Takze ja bych pozadovala financni nahradu. Jestli to smi nevim… Asi jo kdyz to udelali, ale je to maximalne sprosty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
4.6.15 22:41

A jeste emailem :cert: kdyby sis ho neprecetla tak jakp co?! Jezis vubec se me to netyka a sem nas… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4906
4.6.15 22:46

Katastrofa!!! Měli by nabídnout alternativní řešení a ne zrušit to co je objednané!! Hnus velebnosti! Přeji pevné nervy protože já bych je teda neměla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15800
4.6.15 22:49

@Šarlota4
jsem uplne vytočena. Za 14dni máme odjíždět a oni dneska o pul osme napíši takovy email. Zítra jim budu psát nebo volat ale vůbec nevím co jim řeknu. Proc bych ja mela obvolava i druhy hotel a snažit se změnit termín :cert:
není to levný hotel. Ještě jsme naschvál hledali hotel s rodinym apartmánem co má dvě místnosti a dobre recenze a oni toto :cert: :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
4.6.15 22:52

@aknah31 no zajima me rozuzleni tak kdyz budes mit chut napis jak to dopadlo. My jedem v nedeli na dovcu a mame rezervovanych 7 hotelu po ceste a predstava, ze se nam to stane - by me kleplo :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56523
4.6.15 22:56

No, tak asi s tím nic nezmůžeš. ale čekala bych jiné jednání. nám jednou zrušili pobyt v jednom penzionu - nějaká havárie. zajistili nám pobyt v jimém penzionu. ale teda nebyli ochotní doplatit rozdíl ceny. to mi krapet naprdlo. ale zas mi jich bylo líto, že to bylo ne jejich přímým zaviněním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15800
4.6.15 23:00

No me spis prijde ze jim prisla poptavka vetsi skupiny a nemaji uz volne pokoje tak potrebuji uvolnit kapacitu a proste jsme padli na los my :cert: :cert: :cert: Kdyby to bylo neco necekaneho, havarie nebo neco.. ale toto :cert: :cert:
Ja se neumim hadat, vubec nevim co jim reknu. Asi pockam jaky dalsi termin mi navrhnou a pak zavolam do toho Ceskeho raje, jestli by to slo taky posunout :nevim: :nevim: Problem je ze je 14dni do odjezdu, ve vetsine hotelu se uz bude platit penale za zruseni :nevim:

manzel ma uz domluvenou dovolenou… ach jo. Ja se z toho zblaznim. To je ale pristup :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
4.6.15 23:00

@aknah31 tak to by me teda nastvalo!! Co kdyby ti email treba vubec nedosel a vy tam prijeli? Tohle maji poslat doporucenym dopisem a ne jenom emailem. jsem zvedava, jak se to vyresi, ja bych s tim treba nesouhlasila, ale co s tim udelas, ze? Hlavne, ze kdyz host rezervaci z nejakych padnych duvodu zrusi, tak strhavaji penize.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
4.6.15 23:02

@aknah31 Co s tím neporadím nevím, ale přijde mi to od nich hodně nefér.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56523
4.6.15 23:02

Tak mail chápu, 99% lidí odpoví a je jasno,, zbytk pořeší bud tel. nebo tím dopisem.
já bych si zkusila dupnout, třeba padne lo na někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
4.6.15 23:03

@aknah31 a to ja bych zase udelala kolotoc. I kdyz muj partner pracuje v mediich a na to slysi skoro vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15800
4.6.15 23:05
@Šarlota4 píše:
@aknah31 a to ja bych zase udelala kolotoc. I kdyz muj partner pracuje v mediich a na to slysi skoro vsichni.

to verim :mrgreen:
Mozna reknu manzelovi at tam radeji zavola on :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
4.6.15 23:06

Tak můžeš s tím nesouhlasit, může se ti to nelíbit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeš udělat. Očekávala bych ovšem solidnejsi jednání a nabídku alternativního ubytování, možná že když si hodně dupneš něco změníš, ale spíš ne :( my jednou dojeli na hotel, kde jsem dělala rezervaci, psala jsem mail i volala, že prijedeme až v noci a tůdle nůdle, pokoj obsazený, málem mě omývali a podotýkám, ze to byla svatební cesta. První noc jsme strávili na ubytovně :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
4.6.15 23:07
@aknah31 píše:
to verim :mrgreen:
Mozna reknu manzelovi at tam radeji zavola on :mrgreen:

zkus to..a opravdu jim natvrdo rict, ze to proste neexistuje, ze jste si to zaplatili a termin volny byl, ze mate pred i po dalsi hotely uz zaplacene a ze to nejde zrusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama