Karta Gopass na Slovensko

2674
4.6.15 17:10

Karta Gopass na Slovensko

Pojedeme na pár dní na Slovensko, zvažuji pořízení této karty, ale chtěla bych se ještě doptat na pár podrobností. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17209
4.6.15 18:57

Ahoj, my loni Gopassy vyuzili na lanovky na Chopok a pak na par slev obchodech se suvenyrama a tak…jen jsme je objednavali docela pozde, takze jsme jeste nemeli karticky, jen vytisknute kupony z netu, nebyl problem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
4.6.15 22:38

@Zuziky - díky moc. Prosím tě a to jste tu kartu používali jako slevovou, nebo jste na ní uložili nějaké peníze a z ní jste platili?

My máme naplánováno pár výletů, jinak budeme v Tatralandii, ale dny budeme přizpůsobovat počasí, takže nemůžu předem říct, kdy pojedeme na výlet a na kdy mám koupit předem jaké vstupenky. Ale jestli jsem to pochopila správně, tak stačí u pokladny ukázat že kartu mám a slevu bych měla dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17209
5.6.15 07:07

@Evka73 vyuzivali jsme ji jen jako slevovou- a presne jak pises, vytahli u pokladny, odecetli nam slevu…tusim, ze se to dalo pouzit i v par restauracich, coz me prekvapilo :-)
uzijte si to tam, je tam krasne :) a nezapomente kouknout na LIptovskou maru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17209
5.6.15 09:47

Jeste doporucim, koukni sem http://www.liptov.sk/ a predevsim sem: http://visitliptov.sk/sk (je mozne, ze se vam Liptov card vyplati vic nez GoPass, nam tehdy vysel lip Gopass)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
6.7.17 18:57

Ahoj, nenakupoval jste někdo teď něco přes gopass.sk? Chci koupit vstupenky do aquaparku, ale způsob doručení je tam jen poštou, no vzhledem k tomu, že o víkendu odjíždíme, mi to tedy poštou nestihne přijít ani omylem. Dostanu ty vstupenky i na email, že bych je vytiskla a vzala s sebou v tištěné formě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama