Reklama

Dlouhá menstruace po Postinoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaja77
Kelišová 5714 příspěvků 19.01.17 08:29
Dlouhá menstruace po Postinoru

Dobrý den, ráda bych se zeptala, protože s tím nemám zkušenost. Selhala nám antikoncepce a já si vzala do 12h po styku Postinor a následně druhou tabletu dle návodu. Asi do 5 dnů přišlo pouze špinění co trvalo 3 dny a na to navázala klasická menstruace. Normálně jí mám tak 5-6 dnů, ale nyní ji mám už 9 den, není nijak silná, ale pořád slabě krvácím.. nevím zda je to následkem Postinoru? Máte s tím někdo zkušenost? Má cenu třeba pití Kontryhelu?
Jinak 30.1. jsem objednaná na prevenci na gynekologii, ale ráda bych znala vaše zkušenosti a rady. děkuji.

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4168 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 08:43

@Jaja77 Ano, samozřejmě to vliv má - je to silný hormonální dryák, který ti prostě rozhodí tělo. Pokud ti jinak nic není, asi bych se tím moc nezaobírala, kor když máš kontrolu před sebou.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 19.01.17 09:05

Jo mě to taky děsně ochromilo..ne­dostala jsem sice přímo postinor, ale stejně to byla bouře :-D ono se vlastně stejně říká že ty prášky - obecně jako HA - Ms vyvolává vlastně uměle, nebo spíš ji nechá přijít uměle, myslím že postinor je podobný simulant :mrgreen:
ty jo už nikdy víc..

Jaja77
Kelišová 5714 příspěvků 19.01.17 09:13

@Pennya a take jste mela rozhozeny cyklus? A samo se to srovnalo?

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 19.01.17 10:08

@Jaja77 Už je to dávno, mě Ms přišla myslím o něco později, asi o 5 dní,(vím že to bylo přes 40 v součtu, asi 42..) pamatuju se že se chlap tehdy bál, a když sme se pak viděli, (den poté co mi to začalo) tyhdy jsme spolu ještě nebydleli, tak jsem mu řekla že už jsem to dostala, a on :jéžišmarjá a kdy, tos mi nemohla poslat hned SMSku, víš jaký jsem měl nervy :-D
Jinak já měla cyklus tehdy tak plus mínus 4 dny, někdy 29, někdy 36, takže to nedokážu posoudit jestli se mi rozhodil.. :nevim: Ale s hormonama to určitě zamávalo.

Jaja77
Kelišová 5714 příspěvků 19.01.17 10:30

@Pennya Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama