Reklama

Od ovulace cca už 14 dnů nonstop bolí podbřisek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 11:25
Od ovulace cca už 14 dnů nonstop bolí podbřisek

Potřebuji poradit jelikož jsem se s tím ještě nesetkala… 2.1 byl nechráněný sex druhý den měla být ovulace dle bolení břicha a výtoku a od toho 3.1 mě bolí pořád jemně podbřišek jako na ms a už 11 dní dost citlivé prsa… Může to být případně těhotenství? Jelikož mě podbřišek bolí vždy nejdříve 2 dny před MS a tak samo i prsa… Měl někdo stejnou zkušenost a našel pak //? Nebo jen plasim? MS čekám 20-22 budu ráda za každou radu…

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 16.01.17 11:31

Těžko říct. Pokud nepřijde MS tak ke gynekologovi. Může to být i cysta. Možná bych zašla už teď pokud to bolí 14 dní v kuse

morinka7
Kelišová 6654 příspěvků 16.01.17 11:32

@DenisaRak
Ahoj, já měla bolesti 3 dny před ovulací, pak 2 dny jsem byla bez bolestí. A od 3DPO zase bolesti v levém podbříšku. 9DPO už jsem měla //.
Tak držím :palec:

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 11:33

@KatieAndLily byla jsem 21.12 tj 3 dny před ms kvůli kontrole a krásně čistá bez cyst… :/

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 11:34

@morinka7 já mám právě lehké bolení od toho 3.1 každej den občas píchne přímo uprostřed někdy na boku ale jinak pořád mírně bolení jako na ms.. jsem dneska 23 Dc včera byl test ještě bílej

morinka7
Kelišová 6654 příspěvků 16.01.17 11:40

@DenisaRak
Nezbývá ti nic jiného než čekat ;)
Test je dobrý opakovat ob den z ranní moči. Mě vyhovoval Lady max a ještě lepší byli testy z ebay :) Ale hodně holek ti napíše, že je zbytečné testovat před MS (ale víme jak jsme nedočkavé :lol: )

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 11:41

@morinka7 rada bych věděla na čem jsem no :/ jelikož my se nesnažily nám se stala nehoda a to bolení břicha je už otravné :/

morinka7
Kelišová 6654 příspěvků 16.01.17 11:43

@DenisaRak
Jo tak, no snad to dopadne jak si budete přát :think:

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 11:48

@morinka7 tak my už to řešily a pokud by tam byl prcek tak si ho necháme

morinka7
Kelišová 6654 příspěvků 16.01.17 11:56

@DenisaRak
:palec: Tak pak napiš jak to dopadlo ;)

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 11:57

@morinka7 jj dám vědět

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 11:59

@DenisaRak píšeš,že od ovu cca 14dní…takže jsi 14dpo? tak udělej test ne? ale ty jsi dávala tu fotku toho krevního že?

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.01.17 12:12

@Adélajda4 no 2.1 byl sex a 3.1 výtok a bolení břicha což teda asi ovulka byla byla dřív proto se stala ta nehoda :/ test včera negativní a ten krevní teda nebrat no :/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama