Reklama

Zánět po zavedení nitroděložního tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bosorka15
Nováček 2 příspěvky 13.01.17 20:46
Zánět po zavedení NT

Prosím o rady a o sdílení zkušeností.
Po zavedení NT Jaydess mě 14 dní bolelo břicho jako při menstruaci. Měla jsem takový hnědý výtok s trochou krve. Pořád jsem si myslela, že je to po zavedení normální, ale když už se bolest nedala snést, šla jsem k Dr a ten mi řekl, že mám zánět. Dal mi dvoje ATB a za 3 dny mám přijít na kontrolu. Pokud se to nezlepší, tak mi tělísko bude muset vyndat.
Je tu někdo, kdo měl podobný problém po zavedení NT? Mám strach, že to s sebou nese nějaké komplikace. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

sirikit
Generální žvanilka 24511 příspěvků 13.01.17 20:54

Ahoj, nechci dělat tělísku antireklamu, ale měla jsem ho několik let a nikdy předtím ani potom jsem netrpěla tak šílenými kvasinkovými problémy. :zed: :zed:
Když jsem otěhotněla i s tělískem in situ, už jsem se k němu nevrátila, nechala jsem si předepsat nízkosložkovou HA a tělísko nikdy více.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.17 19:32

Ahoj, oživuji diskuzi, ač tedy přesně nevím, o jaký zánět se jednalo v případě zakladatelky. Mám krátce zavedeno nehormonální nitroděložní tělísko s mědí. Po prvním měsíci od zavedení se hodně posunulo (neví se proč, ještě jsem nerodila, divné bodavé bolesti v podbřišku jsem měla tak 2 dny ke konci MS, jinak mám jen občasné pobolívání podbřišku, ale ne krvácení mimo cyklus) a po 4 dnech, kdy mi ho lékařka vrátila zpět, se objevil zánět močového měchýře. Myslíte, že by na takový zánět mohlo mít tělísko vliv? Zvažovala jsem, že by mohlo jít o to, že se tělo snaží tělísko vypudit, jakkoliv, že ho tam prostě jako cizí těleso nesnese, nebo to může být projev alergie? Gyndr mi řekla, že pokud na záněty trpím, je možné to mít z toho, jak se tělísko vracelo, jak mi tam „šťourala“, že jsem k tomu asi náchylná, ale nic víc k tomu neřekla :/ Na záněty MČ jsem sice trpěla dlouho, ale nyní jsem měla delší dobu pokoj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama