Praskla cysta po sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:15
praskla cysta po sexu?

Ahojky, mam dotazík, v těhle gynekolog. věcech se moc nevyznám, protože jsem mladá, ale dneska jsem byla na gynekologii kde mi našla doktorka na UT cystu, ted nevím jestli říkala 13mm nebo 13cm :D :D ale snad tech mm. Pry uz ji tam mam asi dele, dala mi vyvolacku a pak me chce videt protoze za tri tydny odjizdim pryc na pul roku do zahranici :nevim: Tak ted k memu dotazu, po gyn, jsem byla u pritele a spali jsme spolu, museli jsme prestat jak jsem zacla mit OBROVSKE bolesti pri sexu skoro jsem se nemohla hejbat, bylo to sileny a ted uz je to lepsi, na treninku mi to bolelo jen malinko ale ted spis jen citim jak kdybych mela ‚zarazene‘ prdy :D myslite, ze mi cysta praskla? nebo nevím 8o

Reakce:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 11.01.17 20:20

Jo, je to možné. Uvidíš na UZ při kontrole. Byla vyplněná tekutinou? Říkala ti doktorka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:23

@Maddlen nerikala prave, takze netusim, ale nic ze me pak neteklo mam pocit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:26

Ted jsem jeste cetla, ze jak mi dala tu vyvolavaci injekci na MS - tak diky MS muze zaniknout?

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 11.01.17 20:35

Tak me taky praskla po sexu a skoncila jsem v nemocnici na operacnim sale..byla to ale krvavá cysta.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:36

@kelynka77 me prave nic neteklo :think:

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 11.01.17 20:41

Mě taky ne, měla jsem vnitřní krvácení..ale to ty nemáš, to bys nevydržela..měla jsi asi tu vodovou cystu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:43

@kelynka77 takze si myslis, ze je mozne ze mi praskla? Mam ji na leve strane a pri tom sexu tak v pulce mi zaclo bolet uplne cely podbrisek i na prave strasne a tak po pul hodine to zaclo odeznivat a ted to proad citim malinko

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:46
@Anonymní píše:
Ahojky, mam dotazík, v těhle gynekolog. věcech se moc nevyznám, protože jsem mladá, ale dneska jsem byla na gynekologii kde mi našla doktorka na UT cystu, ted nevím jestli říkala 13mm nebo 13cm :D :D ale snad tech mm. Pry uz ji tam mam asi dele, dala mi vyvolacku a pak me chce videt protoze za tri tydny odjizdim pryc na pul roku do zahranici :nevim: Tak ted k memu dotazu, po gyn, jsem byla u pritele a spali jsme spolu, museli jsme prestat jak jsem zacla mit OBROVSKE bolesti pri sexu skoro jsem se nemohla hejbat, bylo to sileny a ted uz je to lepsi, na treninku mi to bolelo jen malinko ale ted spis jen citim jak kdybych mela ‚zarazene‘ prdy :D myslite, ze mi cysta praskla? nebo nevím 8o

no jestli praskla tak mazej na gyndu ono to muze byt hodne nebezpecny kdyz praskne to je pak jako slepak :roll:

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 11.01.17 20:52

Je to možné, asi praskla po té injekci :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:56

@kelynka77 to je taky mozne? Tak to by bylo super, kdyby praskla :potlesk: ale ja jsem cetla, ze nemusim hned na gyndu, ze kdyz mi netece krev tak je to ok. Na gyndu mi doktorka rekla, ze mam jit az budu mit tesne po MS

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 11.01.17 21:07
@Anonymní píše:
@kelynka77 to je taky mozne? Tak to by bylo super, kdyby praskla :potlesk: ale ja jsem cetla, ze nemusim hned na gyndu, ze kdyz mi netece krev tak je to ok. Na gyndu mi doktorka rekla, ze mam jit az budu mit tesne po MS

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 11.01.17 21:09

Tak buď praskne nebo se vstřebá..jinak se odstraňuje operativně.

Maky.p
Generální žvanilka 24795 příspěvků 12.01.17 08:53

Šla bych na gyndu na kontrolu. Mě praskla krvavá cysta 2× a pokaždé jsem skončila na sále. Bolest to byla velká a asi jako velké nutkání na velkou a taky jsem si myslela, že mám zaražené prdy. No a v břiše byla krev.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 21:21

@Maky.p ja prave jsem pryc:/ na gyndu se dostanu az za tejden a neco. Me uz to ted neboli, spis poboliva jak kdybych to mela dostat:/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >