Duphaston a rozhozená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 11.01.17 17:59
Duphaston a rozhozena menstruace

Zdravím všechny :)
Ted jsem mela treti mesic nasazen duphaston, od 15. Do 25. Dne cyklu, kvuli silnym menstruacnim bolestem. Prvni mesi prisla menstruace normalne po 30 dnech, druhy cyklus byl 39 dni a ted posledni cyklus trval pouze 24 dni. Mate nektera zkušenosti, ze se vam to stalo pri nasazeni duphastonu?
 Diky

Reakce:

AudryHepburn
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 18:39

@Nikiiis Ahoj, já měla s duphastonem hodně špinění právě když jsem brala 15 až 25. den cyklu. vyloženě prodloužený cyklus ale ne. a když mi doktorka nasadila jen jednu tabletu denně, tak to jsem pořád špinila a menses nebyla. Momentálně ho mám od 11. dne a zatím to celkem jde… můžeš zkusit ještě utrogestan

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 11.01.17 20:51

@AudryHepburn uvidim co jeste rekne doktor, ale jeden normalno, jeden dlouhej a jeden kratkej, prijde mi to dost divny :(

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 11.01.17 20:53

Hlavne mi nejde do hlavy, ze ms prisla jeste driv, nez jsem dobrala duphaston

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >