Duphaston a rozhozená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikiiis
Stálice 88 příspěvků 11.01.17 17:59
Duphaston a rozhozena menstruace

Zdravím všechny :)
Ted jsem mela treti mesic nasazen duphaston, od 15. Do 25. Dne cyklu, kvuli silnym menstruacnim bolestem. Prvni mesi prisla menstruace normalne po 30 dnech, druhy cyklus byl 39 dni a ted posledni cyklus trval pouze 24 dni. Mate nektera zkušenosti, ze se vam to stalo pri nasazeni duphastonu?
 Diky

Reakce:
AudryHepburn
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 18:39

@Nikiiis Ahoj, já měla s duphastonem hodně špinění právě když jsem brala 15 až 25. den cyklu. vyloženě prodloužený cyklus ale ne. a když mi doktorka nasadila jen jednu tabletu denně, tak to jsem pořád špinila a menses nebyla. Momentálně ho mám od 11. dne a zatím to celkem jde… můžeš zkusit ještě utrogestan

Nikiiis
Stálice 88 příspěvků 11.01.17 20:51

@AudryHepburn uvidim co jeste rekne doktor, ale jeden normalno, jeden dlouhej a jeden kratkej, prijde mi to dost divny :(

Nikiiis
Stálice 88 příspěvků 11.01.17 20:53

Hlavne mi nejde do hlavy, ze ms prisla jeste driv, nez jsem dobrala duphaston

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >