Reklama

Kolposkopie - výsledky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:16
Kolposkopie - výsledky

Ahoj všem,

dneska jsem byla na preventivní prohlídce na gynekologii, doktor mi při vyšetřením UZ říkal, že vše je ok, při kolposkopii nic neříkal, jen mi do výsledku vyšetření napsal : ER větší, TV jód +. Řekl mi, že pokud bude cytologie ok, vyšetření za rok. Nějak nechápu, jestli ten kolposkopický nález je ok nebo se mám děsit. Netušíte některá?

Předem děkuju.

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 09.01.17 17:33

Je třeba počkat na výsledek cytologie. Bez ní nelze udělat žádný závěr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:47
@monrom píše:
Je třeba počkat na výsledek cytologie. Bez ní nelze udělat žádný závěr.

To chápu, spíš mi šlo o to, jestli ten vizuální nález je ok nebo ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama