Kolposkopie - výsledky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:16
Kolposkopie - výsledky

Ahoj všem,

dneska jsem byla na preventivní prohlídce na gynekologii, doktor mi při vyšetřením UZ říkal, že vše je ok, při kolposkopii nic neříkal, jen mi do výsledku vyšetření napsal : ER větší, TV jód +. Řekl mi, že pokud bude cytologie ok, vyšetření za rok. Nějak nechápu, jestli ten kolposkopický nález je ok nebo se mám děsit. Netušíte některá?

Předem děkuju.

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 09.01.17 17:33

Je třeba počkat na výsledek cytologie. Bez ní nelze udělat žádný závěr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:47
@monrom píše:
Je třeba počkat na výsledek cytologie. Bez ní nelze udělat žádný závěr.

To chápu, spíš mi šlo o to, jestli ten vizuální nález je ok nebo ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >