Vidíte tam dvě čárky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 08:58
vidite tam dve carky?

Ja nevim, vcera jsem tam pod svetlem videla dve carky, spis ale u te deuhe jen sedivy obrys- proste ze byla vice zvyraznena a vcera jsem cetla, ze to muze byt z toho ze byla dele namocena. ale ten test je stary, ted si nejsem jista jestli to nebylo po limitu. Jsem nervni, nesmim byt tehotna, je mi 18nact, MS mam strasne nepravidelnou a misto MS jsem mela 6-7dni jen hnedy vytok s par kapkami krve a to uh jsem takhle misto MS mela 3×

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 08.01.17 09:00

Nemyslím si, že by tohle byl pozitivní test.

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:01

@Karleon no snad, dneska rano jsem ji tam take nevidela, ale vcera proste ta druha mela obrys zvyrazneny :?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 08.01.17 09:02

Zkus za 2 dny zopakovat. Jinak pokud nesmíš být těhotná tak se předpokládám náležitě chráníš ne?

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:03

@Nowuka2 ano meli jsme kondom, ale jednou asi 2minuty bez kondomu prave :/ neudelal se, ale stejne mam strach a vim, je to nase chyba. A uz to nikdy bez ochrany neudalme

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 08.01.17 09:03

Některé testy tohle dělají, že ta druhá čárka je trochu vidět.

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:04

@Karleon joo? supr, uf uf uf! Je to test facelle z rosmanna

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 08.01.17 09:04

Buď v klidu, my máme každý styk bez kondomu už 5,5 roku a žádné další dítě zatím nečekáme :)

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:08

@Karleon tyjo! Ale nahoda je blbec no:D Kord kdyz mi je 18nact:D Bojim se kazdy mesic, protoze MS mam opravdu nepravidelnou a jeste ted jsem misto MS mela hnedy vytok a docetla jsem se, ze je to zahnizdovani vajicka, ale to trva pry tak 2 dny a ja to mela dobu jako normalni MS, ale ted mi jeste boli prsa a bradavly. Nojo, achjo, chci pravidelnou a normalni Ms :mrgreen:

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:24

Jeste tady jedna

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 08.01.17 09:27

Já mám taky nepravidelnou menstruaci a tenhle měsíc jsem si už opravdu myslela, že jsem těhu.. bolela mě prsa, bradavky, podbříšek, motala se mi hlava a hnědy výtok jsem měla taky.. dělala jsem si těhotenské testy a u posledního, těsně před MS jsem měla ducha, tak jsem jásala, protože se o mimi snažíme a druhý den jsem byla zklamaná.. asi nejsi těhotná a máš před MS, hodne žen to takhle má ;)

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:45

@parlira22 me boli prsa hrozne a ten hnedy vytok si mela jak dlouho?

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 08.01.17 09:47

To mě bolely taky, hlavně po stranách ;) ten výtok jsem měla asi 8dní, pak to přešlo asi na 3 dny a potom jsem měla MS

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 08.01.17 09:51

Ona to muze byt i ryska ;) slabý náznak tam vidím

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 08.01.17 09:52

@Tichošlápek ale ja prave cetla kdyz je tm sediva ryzka a spise obryz-tak je to negativni a kdyby to zruzovelo tak je to pozitivni. Je to tak?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >