Zpět na web

  • načítám...

IMG_3760.JPG

Ja nevim, vcera jsem tam pod svetlem videla dve carky, spis ale u te deuhe jen sedivy obrys- proste ze byla vice zvyraznena a vcera jsem cetla, ze to muze byt z toho ze byla dele namocena. ale ten test je stary, ted si nejsem jista jestli to nebylo po limitu. Jsem nervni, nesmim byt tehotna, je mi 18nact, MS mam strasne nepravidelnou a misto MS jsem mela 6-7dni jen hnedy vytok s par kapkami krve a to uh jsem takhle misto MS mela 3x

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
127
8.1.17 09:12

tady jeste jedna

Tadyy

  • načítám...
  • Zmínit