Reklama

Chronické gynekologické problémy.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natalka14
Povídálka 18 příspěvků 05.01.17 20:21
Chronické gynekologické problémy.

Ahoj, mám neustálý problém s gynekologickými problémy. Pořád samé záněty, mykózy, záněty močáku také nejsou výjimkou. Máte nějaké zaručené rady? Už jsem zoufalá. Doktor si se mnou také moc neví rady, ale ta bolest je šílená.

Reklama

Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 05.01.17 20:26

@natalka14 Omezit cukr

střepina
Neúnavná pisatelka 16550 příspěvků 05.01.17 20:42

Omezit cukr, bílou mouku, posílit imunitu, výborná je hlíva ustřičná

babyblue
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 05.01.17 20:47

Mě pomohl Candivac a mojí mamce pomáhá autovakcína. Spíš bych řekla, že to je problém imunity a těla tak celkově, chce to léčit komplexně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 21:05

Mám to také. ani to nesouvisí s hygienou, mám jí excelentní a mám furt nálezy e coli, které mi dělají velké problémy. Závidim ženám, kterým nic nedělají, prý do 10 na pátou se neléčí. Mně pomohlo jen nemít sex, půl roku jsem ho neměla a neměla jsem jediný zánět.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 05.01.17 21:07

Take jsem to tak mela. Chtela jsem zhubnout a zacala jsem drzet dietu.Bez sladkeho, bile mouky a zdrava strava a hooodne pit vodu. K zhubnuti byl jako bonus ze jsem se techto problemu zbavila.Ale to asi neni moc jednoche reseni :?

JankaMalina
Nováček 2 příspěvky 15.01.17 15:56

Ahoj, take jsem si tim prosla. V kuse 15 mocaky a gynekol problemy. Hodne mi pomohlo nekolik veci najednou: Vynechat absolutne klasicky cukr, bilou mouku, pit hodne vody s citronem, at se telo cisti (tim hodne odkyselis organismus), vyplachy tantum rosa mi jedine pomahaly na mykozu. Na mocak a celkovou imunitu je naprosto uzasna lychorerisnice vetsi. Nejsilnejsi tinkturu dela firma Nadeje a stoji par kacek. Urcite doporucuji nabery moce a krve na chlamydie a podobne breberky. ;)

JankaMalina
Nováček 2 příspěvky 15.01.17 15:58

Zase musim doporucit Lychorerisnici. V silnych davkach (prvni den kazdou pulhodinu 10 kapek, od dalsiho dne 4× denne 15 kapek po dobu 14 dni). Pak preventivne jeste mesic 3× denne. Pak pouze pri obtizich. Je to velmi ucinne atb na zanety mocaku.

střepina
Neúnavná pisatelka 16550 příspěvků 15.01.17 16:19

@JankaMalina taky beru lichořeřišnici od Naděje a opravdu pomáhá, když dostanu kvasinky,3× denně 25 kapek, ted jsme nasadila hlívu na imunitu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama