Nevím, kdy čekat menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 12:09
Nevím kdy čekat menstruaci

Snazim se otehotnet cerstve-proto anonym. Zatim se tim nechlubime.13­.12.sem dostala menstruaci a brala sem antikoncepci 5dni za sebou. Predtim sem ji nebrala.To tu resit nechci proc sem ji tech 5dni brala.Jde mi o to, ze ted nevim jestli sem cyklus posunula o tech 5dni, jestli ovulace vubec byla.Nema s tim nekdo zkusenost?

Reakce:

karkarka
Závislačka 2647 příspěvků 05.01.17 12:39

Cyklus sis urcite rozhazela. takze jestli ovulace byla nebo ne nikdo neuhadne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >