Reklama

Zmizí cysta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 05.01.17 18:48
Zmizi cysta?

Ahoj holky, byla jsem na gynekologii pro bolest pri ovulaci, dr mi rekla ze jsem ok ze ovulaci jsem skutecne mela a ze mam na vajecniku cystu 2cm a ze odejde pri menstruaci… stalo se vam to nektere?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 05.01.17 18:51
@Lili píše:
A ze kontrola neni nutna

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 05.01.17 18:52

@Lili Mockrát zmizela, mockrát nezmizela, někdy zmizela a objevila se místo ní nová. Prostě někdo na to trpí. Ale i tak mám tři zravé děti, takže se ničeho neboj :-) Tak držím pěsti, ať to nemusíš řešit chirurgicky. Sice se operace provádí laparoskopicky, ale přeci jen to dělá trošku paseku.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 05.01.17 19:01

@Amys a z ceho se to dela ja na to netrpim

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 05.01.17 19:17

@Lili ahojky a máš už děti?…mě se cysty začaly dělat až po porodu…gynekolog my řekl, že jak to minko roste a tlačí na všechno tvoří se po porodu bud srůsty nebo cysty a vetšinou se vstřebají a nebo odejdou s menstruací…už jsem si myslela tolikrát, že mám tak bolestivou ovulaci a ona tobyla cysta ta poslední měla skoro 4 cm a taky se sama vstřebala…

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 05.01.17 19:23

@Lili Mně se cysty začaly dělat někdy kolem 26 let. Taky nevím, proč :nevim: Ale třeba jsem je měla i předtím, jen třeba ne tak bolestivé, abych to nějak sledovala nebo řešila :nevim:

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 05.01.17 19:27

@nelinka204 ano mam deti dve 6 a 12 let jj dr taky rikala neco o srustech a ja si rikala jake mysli kdyz jsem nebyla na zadne operaci nenapadlo me ze jsou srusty i po porodu ani nechce abych prisla na kontrolu

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 05.01.17 19:49

@Lili srůsty se nemusí dělat prý jen po operaci, ale právě těhotenství tomu přispívá…i když už je to delší dobu…já jdu na gyndu až když už my nezabere prášek proti bolesti at to zkontrolují…a vždy po menstruaci na kontrolu, aby šlo vidět jestli se cysta vstřebala…ted mám 4 měsíce klid…to se divím, že si tě nepozvali na kontrolu…mě zvali pokaždé…

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 05.01.17 20:28

@nelinka204 rikala ze je tak mala ze proste zmizi

misa.toki
Kecalka 234 příspěvků 05.01.17 22:44

Ja uzivala homeopatikum apis akh dlouhodobe a bylo po problemu

Janasas
Kelišová 5131 příspěvků 05.01.17 22:46

Já jednou měla cystu 10×8 cm..
Byla jsem ji brát v narkoze.. Bylo mi 17… Pak jsem žádnou neměla, a děti mám dvě a jinak co strance gynekolog vše v pořádku -je mi 35

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 06.01.17 20:19

Holky diky snad po menstruaci bude pryc, jen by me zajimalo proc nemusim chodit ani na kontrolu

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 07.01.17 11:31
@nelinka204 píše:
@Lili srůsty se nemusí dělat prý jen po operaci, ale právě těhotenství tomu přispívá…i když už je to delší dobu…já jdu na gyndu až když už my nezabere prášek proti bolesti at to zkontrolují…a vždy po menstruaci na kontrolu, aby šlo vidět jestli se cysta vstřebala…ted mám 4 měsíce klid…to se divím, že si tě nepozvali na kontrolu…mě zvali pokaždé…

Ja to mam taky tak, vzdy po menstruaci na kontrolu jestli cysta zmizela :nevim:
Od porodu jsem je mela casto, vzdy zmizely, az ted co beru ha mam klid

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 07.01.17 13:27

No jo ale proc me tedy nepozvala na kontrolu je to vyborna lekarka neverim ze by neco zanedbavala

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 07.01.17 13:45

Jak to tedy je? Kdy zvou na kontrolu a kdy ne??? Nerada bych neco zanedbala

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama