Aplikace vaginálních tablet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 15:16
Aplikace vaginálních tablet

Dobrý den, mám asi hloupý dotaz, ale nevím, prostě nevím. Je mi 25 let a jsem panna, no a doktorkami řekla, že mám nějakou infekci a napsala mi vaginální tablety. Popravdě děsím se toho zavádění. Má to i aplikátor, který by to mělo usnadnit, jenže můžu ho použít, když jsem panna? I když těžko říct jestli nějakou panenskou blánu ještě vůbec mám. Doktorka mě vyšetřuje prstem (v pochvě) a pohmatem. Takže fakt nevím:p :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

stafička
Kecalka 267 příspěvků 10.01.17 15:24

A je ten kousek kožní řasy pro Vás skutečně důležitější než Vaše zdraví?

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 10.01.17 15:26

Aplikátor je uzoučký, rozhodně užší než prst, to půjde bez problémů

murra
Kecalka 389 příspěvků 18 inzerátů 10.01.17 15:27

Ten aplikator je tenčí než prst, takže to zvládneš bezbolestne zavést, přestože jsi ještě neměla pohlavní styk.

Tate
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 10.01.17 15:31

To pujde. Stejne jako nektere panny v pohode pouzivaji tampony. Hlavne se uvolnit a zadnou paniku :mavam:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 10.01.17 17:16

V 25 bych panenskou blánu opravdu neřešila a radši bych si zavedla potřebný prášek abych se vyléčila.

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 10.01.17 17:36

Aplikátorek i tableta jsou úzké.. Tabletu nasadit do toho aplikátorku, je lepší ji pak pokapat 2-3 kapkama čisté vody, pak zavést jemně a opatrně, dle návodu dostatečně hluboko.. Dělat to nejlépe v leže těsně před spaním a už nevstávat, aplikátorek strčit zpět do krabičky a vyhazovat až ráno ;) Zítra si vem slipovku, zbytky tablety z tebe během dne odejdou. Neboj se. :) A pana budeš, to si doktorka na triko nevezme ;) :)

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 10.01.17 17:39
@stafička píše:
A je ten kousek kožní řasy pro Vás skutečně důležitější než Vaše zdraví?
:roll: Přijít o panenství s aplikátorem vaginálních tablet, to je tedy sen každé panny, že? :roll: :roll: Ono to s tím zdravím nebude v tomto případě tak tragicky vážné..a přijít o panenství je do určité míry událost u každé ženy a to neberu v potaz, že může být věřící, že.. Trochu empatie..

stafička
Kecalka 267 příspěvků 10.01.17 17:53
@Hanka253 píše: :roll: Přijít o panenství s aplikátorem vaginálních tablet, to je tedy sen každé panny, že? :roll: :roll: Ono to s tím zdravím nebude v tomto případě tak tragicky vážné..a přijít o panenství je do určité míry událost u každé ženy a to neberu v potaz, že může být věřící, že.. Trochu empatie..

Nezlobte se, ale jsem-li nemocná, snažím se vyléčit. Raději přijít o panenství s aplikátorem než mít díky zanedbanému zánětu velký problém. Zejména v oblasti reprodukčních orgánů. ;) Kdybych se díky náboženským dogmatům nebo svým romantickým představám o defloraci na růžových plátcích v barokním zámečku, měla díky vleklým zánětům připravit o možnost mít přirozeně děti(například), vyberu si to zdraví. Zcela cynicky a sobecky :pankac:.

Tate
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 10.01.17 18:06

@stafička Ale není třeba vyděšenou slešnu strašit, nemyslíte? Šance, že aplikaci vaginálních tablet zvládne bez protržení panenské blány je víc než velká.
Já myslím, že to zakladatelka nemyslela tak, že si tablety raději nevezme a ohrozí své zdraví. Spíš má prostě obavy ze zavedení a neví, jak na to. A to je vcelku normální.

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 10.01.17 18:08

@stafička no tu lehce přemnoženou kvasinku, kterou ze všeho nejpravděpodobněji má, (doktorka jí řekla, že má infekci, sama tudíž asi nic nepociťovala) bych jako důvod pro defloraci fakt neviděla.. :lol:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 10.01.17 18:10
@Hanka253 píše: :roll: Přijít o panenství s aplikátorem vaginálních tablet, to je tedy sen každé panny, že? :roll: :roll: Ono to s tím zdravím nebude v tomto případě tak tragicky vážné..a přijít o panenství je do určité míry událost u každé ženy a to neberu v potaz, že může být věřící, že.. Trochu empatie..

To je zas výplod… Panna je podle mě každá do doby, než má pohlavní styk. Jestli má nebo nemá panenskou blánu podle mě vůbec není důležité :nevim:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 10.01.17 18:13

@SussieS no nevím jestli by s tebou všichni souhlasili ;) :lol:
Ale to je jedno, zakladatelce přeju ať to v pohodě zvládne ;)

stafička
Kecalka 267 příspěvků 10.01.17 18:19
@Hanka253 píše:
@stafička no tu lehce přemnoženou kvasinku, kterou ze všeho nejpravděpodobněji má, (doktorka jí řekla, že má infekci, sama tudíž asi nic nepociťovala) bych jako důvod pro defloraci fakt neviděla.. :lol:

Pro mě osobně je priorita mé zdraví :nevim:. Pokud by se mi nějakým zázrakem podařilo se odpanit aplikátorem, skákat z mostu z toho nebudu. Tudíž bych to ani neřešila. Přijde mi to jako malichernost. Sama jsem v pubertě měla velké a vleklé problémy s močovými cestami a byla jsem upozorněna, že to může mít i negativní dopad na budoucí možnost početí. Kdyby mi tehdy doktorka řekla, že se problémů zbavím a přirozené početí si zajistím tím, že budu běhat v lednu nahá po náměstí o půlnoci s kuřetem pod paždím, jdu do toho. Protoze prostě zdraví je pro mne nejdůležitější ;).

stafička
Kecalka 267 příspěvků 10.01.17 18:22
@Tate píše:
@stafička Ale není třeba vyděšenou slešnu strašit, nemyslíte? Šance, že aplikaci vaginálních tablet zvládne bez protržení panenské blány je víc než velká.
Já myslím, že to zakladatelka nemyslela tak, že si tablety raději nevezme a ohrozí své zdraví. Spíš má prostě obavy ze zavedení a neví, jak na to. A to je vcelku normální.

Já ji přeci nestraším. Jen jsem chtěla poukázat na to, že snad zdraví je důležitější než kousek kožky ;).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >