Reklama

Zase nepřišla menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:32
zas nepřišla menses

Možná je to blbý dotaz, tak radeji anonymně. Je možné, abych v sedmatřiceti byla v přechodu?? od začatku jsem měla krámy pravidelně, a toled už druhý měsic nic, sice mě bolelo břicho a prsa, ale nic. těhotná nejsem a být nemužu :)

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 11.01.17 20:34

Asi bych zasla na gyndu na vysetreni. Muzes mit klidne cystu

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:40
@Anonymní píše:
Možná je to blbý dotaz, tak radeji anonymně. Je možné, abych v sedmatřiceti byla v přechodu?? od začatku jsem měla krámy pravidelně, a toled už druhý měsic nic, sice mě bolelo břicho a prsa, ale nic. těhotná nejsem a být nemužu :)

mas anovulacni cykly chce to folikulometrii aby dr videl zda sama ovulujes nabral ti krev na hormonalni profil a pak stanovil nejakou medikaci bud vyvolavacky nebo prasky na ustaleni aby ti to chodilo pravidelne ;)

Gosi
Kelišová 5517 příspěvků 11.01.17 21:33

Vloučený to není, ale je to jen jedna z možností… nejrozumnější je, zeptat se na gyndě, jak to tam vypadá…

Leenvecka
Kecalka 352 příspěvků 11.01.17 22:06

Asi bych pro klid duse zasla na gyngu, ale jinak pokud uz mit dite nechces a neni tam nejaka jina pricina nez ze mas treba ty anovulacni cykly tak bych asi na nejakou vyvolavacku zvysoka kaslala…aneb jesti bude vse ok a dite fakt uz ne tak si muzes spis gratulovat :)

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 11.01.17 23:01
nemusí to být přechod

Ahoj, tak za prvé - udělej si těhotenský test. Za druhé - zajdi na gyndu, jak radí ostatní, můžou to být jen rozházené hormony, to se stát může, zvláště, pokud jsi po narození dítěte (i několik let), ale i pokud nejsi, může to být příčina.

Barus1792
Nováček 2 příspěvky 12.01.17 15:43
Nedostala jsem menstruační po zákroku unterupce

Zdravím mám dotaz.Byla jsem na miniinterupci jelikož sem si dítě nemohla nechat.Ted jsem přibližně 4t po a dnes ráno jsem začala mít křeče bolesti do břicha tudíž sem očekávala menstruaci, ale nekrvacim:( Mám teď veliké obavu ze se zákrok nepoved a ze není něco semnou v pořádku. Mel jste nikdo takový problém můžete mi poradit? moc Dekuju

Barus1792
Nováček 2 příspěvky 12.01.17 21:27

Dítě určitě chci proto mám veliké obavy co to muže být. Byla jsem na gynde tam mi řekl doktor ze to výši na zánět močového měchýře ale já tomu neverim

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama