Špinění po Postinoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliška797
Nováček 1 příspěvek 13.01.17 11:55
Špinění po Postinoru

Ahoj všichni ;) chtěla jsem se zeptat, máte tady někdo zkušenosti s Postinorem? S přítelem jsme měli 10.1. nechráněný styk, tak jsem si po 15 hodinách vzala Postinor a druhý den 12.1. jsem začala trochu špinit, ale zase to další den přestalo, myslíte, že je to způsobené tím Postinorem, že to třeba zabralo?
Dost nad tím teď přemýšlím… :( :zed:

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 13.01.17 12:42

Přečti si co všechno způsobuje postinor- určitě do toho krvácení patří. já ho brala 1× a lékárník mne upozornil ze mi to rozhodí cyklus a taky že ano, taky jsem měla závratě a zvracela ale každá legranda něco stojí že :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >