Špinění po Postinoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliška797
Nováček 1 příspěvek 13.01.17 11:55
Špinění po Postinoru

Ahoj všichni ;) chtěla jsem se zeptat, máte tady někdo zkušenosti s Postinorem? S přítelem jsme měli 10.1. nechráněný styk, tak jsem si po 15 hodinách vzala Postinor a druhý den 12.1. jsem začala trochu špinit, ale zase to další den přestalo, myslíte, že je to způsobené tím Postinorem, že to třeba zabralo?
Dost nad tím teď přemýšlím… :( :zed:

Reakce:
epsice
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 13.01.17 12:42

Přečti si co všechno způsobuje postinor- určitě do toho krvácení patří. já ho brala 1× a lékárník mne upozornil ze mi to rozhodí cyklus a taky že ano, taky jsem měla závratě a zvracela ale každá legranda něco stojí že :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >