Reklama

Špinění po Postinoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliška797
Nováček 1 příspěvek 13.01.17 11:55
Špinění po Postinoru

Ahoj všichni ;) chtěla jsem se zeptat, máte tady někdo zkušenosti s Postinorem? S přítelem jsme měli 10.1. nechráněný styk, tak jsem si po 15 hodinách vzala Postinor a druhý den 12.1. jsem začala trochu špinit, ale zase to další den přestalo, myslíte, že je to způsobené tím Postinorem, že to třeba zabralo?
Dost nad tím teď přemýšlím… :( :zed:

Reklama

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 13.01.17 12:42

Přečti si co všechno způsobuje postinor- určitě do toho krvácení patří. já ho brala 1× a lékárník mne upozornil ze mi to rozhodí cyklus a taky že ano, taky jsem měla závratě a zvracela ale každá legranda něco stojí že :-D

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama