Reklama

Moje tělo se zbláznilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 14.01.17 23:16
Moje tělo se zbláznilo

Ahoj holky cítím se jak kdyby moje tělo nebylo moje. Něco se děje a já to cítím. Mám víc tak týden zpoždění. Přesně v 7 den sem si dělala test ale byl negativní tak sem testování vzdala.Ale MS stále nikde zato bolesti přicha neustále. A to neni jediný problém. Chvílema mě bodá v mìstě váječníků, na prsa si nemůžu ani sáhnout a hlavně ten šílenej bílej výtok każdou chvíli běhám na wc s tím že MS už přišla a ono nic. Prostě nejsem to já nemám náladu, je mi zle a všechno mě bolí. Přes den nejsem schopná nic dělat je leži a v noci jen co přilehne partner sem tak neskutečně nadrbaná :lol: což u mě neni obvyklé :lol: :lol: K doktorovi jdu až za 14 dní a tak se chci zeptat měl někdo to samé chci jen vědět na co se mám připravit

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 14.01.17 23:20

Jen se ti zpozdila ovulace, když máš takovou chuť na sex tak asi ovuluješ teď

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 14.01.17 23:21

I to bodání vaječníků a výtok tomu nasvedčuje, pokud ovuluješ teď tak menzes dorazí až za 14 dní

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 23:35

Tak mne to zcela připomíná těhotenství a mela bych strach z mimodelozniho, nevím jestli se tam ty hladiny hormonu pohybuji stejne, takže za me doporucuji navštívit lékaře. Můj začátek tehu, kdy ještě nesel ani potvrdit na ultrazvuku, probíhal naprosto zcela přesně. Neříkám, ze to tak musí byt. :think:

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 14.01.17 23:35

Uff to se mi trochu ulevilo. Já ovulaci vůbec nehlídám takže to mě nenapadlo

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 14.01.17 23:42
@Anonymní píše:
Tak mne to zcela připomíná těhotenství a mela bych strach z mimodelozniho, nevím jestli se tam ty hladiny hormonu pohybuji stejne, takže za me doporucuji navštívit lékaře. Můj začátek tehu, kdy ještě nesel ani potvrdit na ultrazvuku, probíhal naprosto zcela přesně. Neříkám, ze to tak musí byt. :think:

Taky mě to napadlo :( prošla si tím většina žen z rodiny takže se toho obávám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 00:00

A jelikož je to mimoděložní velmi nebezpečné, tak doporučuji hned v pondělí ráno na gyndu.

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 15.01.17 00:05

Tak tam radši skočim at vim na čem jsem

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 15.01.17 00:12

U mimoděložního se ale HCG také vylučuje, čili test by měl být pozitivní

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 15.01.17 00:16

Testovala sem několikrát a ani náznak druhé čárky. Poslední test sem dělala 7 den po vynechání a nic

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 15.01.17 00:19

@Radka95 Jak říkám, při mimoděložním ti HCG stoupá, tělo to vyhodnocuje jako těhotenství. Podle mne se ti z nějakého důvodu rozhodil cyklus (stres, léky, nějaká hnusná viróza během cyklu…) a teď jsi buď těsně před MS, nebo opravdu ovulace.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 15.01.17 02:00

Neboj, to není mimoděložní, máš negativní test. Neboj, nejspíš ovulace

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 15.01.17 02:01
@Radka95 píše:
Tak tam radši skočim at vim na čem jsem

nikam neskákej, budeš za blázna, co jim jako řekneš? :mrgreen:

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 15.01.17 11:19
@Lamátko píše:
nikam neskákej, budeš za blázna, co jim jako řekneš? :mrgreen:

Prdim na to za 14 dní mám stejně kontrolu.Jen mě překvapo ze mi je 14 dní takhle blbě

Saidy
Závislačka 2527 příspěvků 26.01.17 13:44

Ahoj holky, mám podobný problém jako zakladatelka, tak snad nevadí, když se přidám. Mám asi rozhozený cyklus, MS v očekávaném termínu nedošla a testy byly negativní, jenom o víkendu slabé hnědé špinění které v neděli večer po cca 3 dnech samo přešlo. Ve středu jsem šla k doktorce, na utz našla cystu, která prý může za zpoždění, krev na hcg byla negativní a dostala jsem vyvolávačku a s tím, že MS má dojít do 3 dnů, max. týdne jsem šla domů. Dneska je to 9. den od vyvolávačky a MS nikde. Mám jenom silnější nesvědivý bílý výtok, občasné pobolívání podbřišku a večer místy nevolnosti. Začínám z toho být už malinko nervózní. :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama