Hnědý výtok po 14 dní, žádná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarah1618
Kecalka 250 příspěvků 14.01.17 13:38
Hnědý vytok po 14 dni, žádná menstruace

Hezky den
Mam takovy problem, už 14 dni mam hnědý výtok. A ne dostavila se mi menstruace. Mozna jen zpoždění nebo tak. Máme s partnerem nechráněný styk. Nepoužívám antikoncepci. Ale nespíme spolu tak často. Kvůli bydliště v jiném městě.
Mate některá zkušenosti
 Děkuji

Reakce:
Aotearoa
Kelišová 5139 příspěvků 14.01.17 15:09

Kup si test. :)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 14.01.17 16:12

Kup si radši test :)

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 23 inzerátů 14.01.17 16:25

@sarah1618 zašla bych na gyndu, může to být více věcí. Může se jednat i o endometriozu, kde je hnědý výtok. Lékař ti řekne. Lepší než vymýšlet co to může být.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >