Dlouhé řasy - careprost

Anonymní
18.5.16 15:12

Dlouhé řasy - careprost

Ahoj holky a ženy, máte některá zkušenost s těmito kapky na řasy? Mám je doma a za sebou druhý den, moc tomu nevěřím, ale láká mě případný výsledek. :-) Myslela jsem, že se ani sehnat nedají, že co inzerát to podvod a nakonec dobrý. Budu ráda za zkušenosti. Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

761
18.5.16 15:20

Já jsem se tedy vždy takových kapek bála, kvůli případnému vedlejšímu účinku (horší vidění, apod). Tak si v lékárně kupuji biohar na řasy a po tom mi řasy vyrostly, sice ne nějak zázračně, ale znát to je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.16 15:22

Tak já to dala na štěteček a opatrně jen na kůži a dobrý…co se píše v upozornění je že může oko začervenat a pálit při aplikaci většího množství, tak si dávám bacha.

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
18.5.16 16:31

Ricínový olej

• Nahlásit
  • Citovat
761
18.5.16 19:04

@KackaDoup o tom přemýšlím, vyrostly po něm řasy hodně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
18.5.16 19:07

@Martina1991 jak komu, chce to vyzkouset…taky tycinkou opatrne, oleje vseobecne nesmi do oci.
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.17 21:26

Za mě fungují, používám přes rok, vždy udělám po 3 měsících na 3 měsíce přestávku, kdy jen mažu olejem a všichni mi dlouhé řasy chválí ;).. Sice neztmavly, jak bylo uvedeno, ale vyrostly krásně ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
8
10.3.17 21:28

Rozhodně zkus ten riciňák, je to opravdu poznat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.17 15:42

Já koupila od paní, která je má dovezené z USA, aplikovala jsem pravidelně a po 8 týdnech jsem se dočkala výsledků a jsem velmi spokojená :).. Do délky narostly cca o půl cm, možná i trochu zhoustly, nejvíce je to poznat po nalíčení řasenkou. Od paní beru pravidelně už i pro kolegyně v práci, takže za mě určitě ano, ale hlídat dobu expirace a pozor ať se nedostanou do očí ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama