Dlouhé špinění místo MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 18:12
Dlouhé špinění místo MS

Krásný den všem.
Mám na Vás dotaz, zda jste si někdo neprošel něčím podobným a čím to bylo. S MS mám problémy od začátku, před otěhotněním jsem musela rovnat cyklus antikoncepcí, protože jsem to dostávala tak jednou za 3-4 měsíce. Po těhotenství mi zůstala spousta kil a MS samozřejmě zlobí snad ještě více než před těhotenstvím. Upozorňuji, že to je již nějaký ten rok. Vzhledem k vyšší váze jsem do další antikoncepce již nešla. MS tak nějak chodila jako před těhu a já na problematiku rezignovala, protože po vyvolávačkách mi vždycky není dobře. Aktuálně už rok chodím do nové práce, kde pracuji na turnus - nepravidelné 12-ti hodinové denní a noční. MS mi nepřišla celých 5 měsíců a když se dostavila, bylo to jen takové denní slabší zakrvácení a potom špinení(kus dne bez a kus dne lehké špinění), tak to trvalo skoro měsíc. Pak přišly 3 dny klidu a opět mi přišla MS, tentokrát krvácení trvalo celé 3 dny, ale opět jenom slabší a už zase třetí týden od začátku pořád špiním. Mamka tvrdí, že to může být režimem práce. Je pravda, že do toho nepravidelného režimu ještě stavíme dům svépomocí, honíme teď termín kvůli předání bance a já jsem dosti ve stresu, někdy je týden, že spím jen 5 ze 7 nocí, protože před a po noční makám venku a nechodím to dospat. Na gynekologii jsem nebyla- můj gyndař není nejlepší a jsou u něho čekací lhůty na vše, s těmihle potížemi odkazuje na pohotovost a tam se mi nechce. Ano, pokud to bude trvat i nadále, nic jiného mi nezbyde, ale spíš jsem se chtěla optat, jestli jste někdo nezažil to samé, podobné, co to bylo, co vám pomohlo.
Předem děkuji za odpovědi.

Přečtěte si článek: Špinění vs. menstruace

Reakce:
Adrina1
Stálice 56 příspěvků 14.08.19 20:05

Dobry vecer, ja mela s ms taky porad same trable. Upravila se mi po par mesicich ppuzivani bylunkovyvh vlozek a piti zenskeho caje. Nejdriv jsem tomu moc neduverovala, ale tonouci se stebla chyta.. kdyztak napisu vice infa do soukrome zpravy. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama