Dlouhodobě nemocné dítě a práce...

Anonymní
15.10.19 11:08

Dlouhodobě nemocné dítě a práce...

Dobrý den, jsem tady úplně nová a hned si jdu k Vám pro radu popřípadě hledám maminky, které to mají podobně. Mé dceři jsou 4 roky bohužel cca před dvouma lety ji diagnostikovali vážně krevní onemocnění je léčitelné ale léčba ke kolikrát zdlouhavá…když ji nemoc odhalili leželi jsme cca 3 týdny v nemocnici a pak každý týden kontrola vté době jsem po 10 letech ukončila zaměstnání (3 směnný provoz, přesčasy atd) a hledala si novou práci kde bych nastoupila po RD našla jsem dcery stav byl stabilní v práci mě to bavilo jen ranní směny ale bohužel po půl roce opět následovalo zhoršení stavu a léčba stim spojená mému zaměstnavateli se me časté návštěvy lékařů přestali líbit a smlouvu mi neprodloužil. Podarilo se mi najít novou práci kde jsem rovnou řekla jak to mám ale zase stejná situace dcery stav vyžadoval kontroly jednou tydně a ač sme se s manželem střídali na kontroly dojizdime 45 km můj zaměstnavatel to přestal tolerovat a opět smlouva neprodlouzena. Jsem už zoufalá opravdu nevím co dělat peníze potřebujeme nemůžu si dovolit být jen tak doma. Mimo to dcera má specifické onemocnění kde je třeba měsíc v pohodě někdy i déle chodí normálně do školky a pak ze dne na den třeba 2 měsíce po doktorech. Takže je pro mě celkem optizne najít si práci… Manžel naštěstí práci má stabilní ale i pro něho je toto velmi náročné takže tet uvažujeme jak to nejlíp udělat..mám strach že se situace bude opakovat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

488
15.10.19 11:31

Nevím co děláš, ale zkus hledat něco kde je možné i pracovat z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
15.10.19 11:33

Přemýšlela bych nad případnou rekvalifikací nebo změnou zaměstnání tak, abych mohla pracovat z domu. Je to těžké, ale rozumím i těm zaměstnavatelům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.10.19 11:52

@Aduš8 přesně tak já jim taky rozumím bohužel to není lehké pro obě strany…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.10.19 11:54

@JancaS84 nad tím jsem již taky přemýšlela ale pracují jako logistik a to z domu moc nejde…uvažuji o kompletní změně profese ale co?..prioritou je tet dcera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81583
15.10.19 12:10

Tady by pomohla asi jen domácí práce. Prostě něco dělat doma. Administrativa, účetnictví nebo něco manuálního.
Přeju dcerce brzké uzdravení, nebo aspoň zlepšení zdravotního stavu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
15.10.19 12:39

Tak u logistika mě to nepripada úplně nemožný řešení. Jestli objednavas dopravu z bodu A do bodu B, to se dá i po telefonu a z notasu doma. Já mám hodně kamarádů - bývalých kolegů co jsou dispečeri a taky dělával z domu když byli nemocní atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 13:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem tady úplně nová a hned si jdu k Vám pro radu popřípadě hledám maminky, které to mají podobně. Mé dceři jsou 4 roky bohužel cca před dvouma lety ji diagnostikovali vážně krevní onemocnění je léčitelné ale léčba ke kolikrát zdlouhavá…když ji nemoc odhalili leželi jsme cca 3 týdny v nemocnici a pak každý týden kontrola vté době jsem po 10 letech ukončila zaměstnání (3 směnný provoz, přesčasy atd) a hledala si novou práci kde bych nastoupila po RD našla jsem dcery stav byl stabilní v práci mě to bavilo jen ranní směny ale bohužel po půl roce opět následovalo zhoršení stavu a léčba stim spojená mému zaměstnavateli se me časté návštěvy lékařů přestali líbit a smlouvu mi neprodloužil. Podarilo se mi najít novou práci kde jsem rovnou řekla jak to mám ale zase stejná situace dcery stav vyžadoval kontroly jednou tydně a ač sme se s manželem střídali na kontroly dojizdime 45 km můj zaměstnavatel to přestal tolerovat a opět smlouva neprodlouzena. Jsem už zoufalá opravdu nevím co dělat peníze potřebujeme nemůžu si dovolit být jen tak doma. Mimo to dcera má specifické onemocnění kde je třeba měsíc v pohodě někdy i déle chodí normálně do školky a pak ze dne na den třeba 2 měsíce po doktorech. Takže je pro mě celkem optizne najít si práci… Manžel naštěstí práci má stabilní ale i pro něho je toto velmi náročné takže tet uvažujeme jak to nejlíp udělat..mám strach že se situace bude opakovat…

Dobrý den, já jsem na rodičovské dovolené a přivydělávám si z domova. Věnuji se tomu dlouhodobě a po rodičovské budu pracovat naplno a budu tak moci zůstat doma s dětmi. Pokud byste se chtěla zeptat na podrobnosti, napište mi do zprávy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18473
15.10.19 20:02
@Tavina píše:
@JancaS84 nad tím jsem již taky přemýšlela ale pracují jako logistik a to z domu moc nejde…uvažuji o kompletní změně profese ale co?..prioritou je tet dcera

A co v te logistice presne delas? Pokud nejsi skladnik, tak vetsinu logistickych operaci zvladnes s notasem s pristupem do databazi a telefonem treba z Marsu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
15.10.19 20:14

Ja mam podobny problem. Syn se narodil vvv srdce. Mel by nastoupit do skolky co nejpozdeji. Nemuzeme chodit ani do detskych heren, navstevy taky moc ne… nasla jsem si praci z domu. Dnes je tech nabidek na netu mraky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.10.19 23:54

@Svistice zabývám se hlavně kontrolou expedice, příjem objednávek, dopravou, fakturaci atd.. více méně klasické administrativní práce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.10.19 23:54

@Adrina1 JAKOU MA VVV? mam 2 letecho syna s vvv.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.19 00:19
@Adrina1 píše:
Ja mam podobny problem. Syn se narodil vvv srdce. Mel by nastoupit do skolky co nejpozdeji. Nemuzeme chodit ani do detskych heren, navstevy taky moc ne… nasla jsem si praci z domu. Dnes je tech nabidek na netu mraky…

A v jakem oboru. Prace z domu je hodne, ale prevazne IT, obcas ucto a nebo rucni prace a prodej. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
154
16.10.19 06:28
@Anonymní píše:
@Adrina1 JAKOU MA VVV? mam 2 letecho syna s vvv.

Srdce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.10.19 06:31
@Anonymní píše:
A v jakem oboru. Prace z domu je hodne, ale prevazne IT, obcas ucto a nebo rucni prace a prodej. :nevim:

Pracuji jako konzultant pro firmu tiande. Neni to katalogovy prodej jako treba avon, ale kdyz ma nekdo z meho okoli nebo na fb zajem poznat vyrobky, pridam ho do fb skupinky, rozkouka se. A kdyz chce neco zkusit, nastavim mu v eshopu 35% slevu a dal mu posilam ruzne info o novinkach a nebo se me muze na cokoliv zeptat a ja dohledam, nebo napisu, co funguje me a tak. Ja to nejdriv nehledala jako privydelek. Jen mi ta kosmetika moc pomohla - bylinkove vlozky proti gyn problemum, sul a krem na atopicky ekzem syna, seborea druheho syna, bolest sije manzela, moje akne.. je toho spoustu. Porad je to spis muj konicek, nez zivobyti. V prvni rade me to bavi a zajima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama