Dlouholetá nevěra manžela

Anonymní
10.3.16 19:54

Dlouholetá nevěra manžela

Dobrý den. Zakládám tohle téma, protože bych chtěla znát nezaujaté názory ostatních žen. Vím, že je tady hodně rozumných holek, co dávají dobré rady.
Jde o to, že jsem nedávno zjistila, že mě manžel několik let(!) podvádí s jednou a tou samou ženou. Dozvěděla jsem se to přímo od ní 8o Měla velkou potřebu mi to písemně sdělit :(
Nebudu tu psát detaily, ona se asi stejně pozná(chodí tady),ale o co mi jde. Máme s manželem dvě děti. Kdybychom je spolu neměli, mé kroky by byly jasné. Okamžitě bych to s ním skončila. Takhle pořád váhám. Já sice pracuju, ale mám malý plat (17000 čistého).Pokud bych si našla nájem, zaplatila školku a další věci, zbylo by nám na jídlo tak 2-3000.A to nevím, jestli bych utáhla. Museli bychom jíst asi rohlíky..Životní úroveň by mně a především dětem jistě klesla. Také pořád myslím na to, že bych děti připravila o domov, jejich postýlky, hračky, prostě všechno. Tátu mají samozřejmě také rádi.
Už jsem přemýšlela i o tom, že bych odešla jen já, ale asi bych nedokázala být bez dětí. V podstatě je to jediné dobré, co mi zbylo :(
Manžel chce začít znovu, pořád se snaží, chce se tulit, je pozorný, ale se mnou to absolutně nic nedělá. Ta největší bolest je už pryč, ale můj stav se nelepší, spíš právě naopak. Čím dál více si říkám, že žiju s podvodníkem a lhářem (2 dny nevěru zapíral, pak se stejně přiznal)a tohle mě štve snad více než ta nevěra. Dokáže lhát přímo do očí!
Víte, nedělám si iluze o mužské věrnosti(pohybuju se hodně v mužském kolektivu a neznám jediného věrného chlapa :nevim: ) a pochopila bych i nějaký úlet. Ale tohle je prostě na mě moc. I když jsme si řekli, že se k tomu nebudeme už vracet, já na to stejně pořád myslím a myšlenky mi vymazat nejdou. Manžel v mých očích naprosto klesl a nemohu mu už dál věřit.
Jo a s tou ženou už není, teď na ni dokonce nadává, ale je to jen kvůli tomu, že mi to všechno prozradila :roll:
Díky za přečtení a případné rady
Prosím o zachování Anonymu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

140
10.3.16 19:58

A to si na něm nepoznala? když tě podváděl několik let?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
10.3.16 19:59

No a proč by jsi odcházela ty? Proč neodejde manžel, který se léta kurv.il a všechno zničil? Proč by děti měly přijít o své postýlky? Tak snad ten nevěrník chápe, že to nedáš a nechceš ve vztahu pokračovat. A snad ti na ty děti bude platit alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
10.3.16 20:00

Musíš vědět sama. Pro mne by prostě skončil. Dětem tátu nevezmeš, pro ně tu bude. Ale já bych odmítala sdílet domácnost s člověkem, kterému nemůžu věřit ani nos mezi očima :nevim: mmchdm, alimenty atd.. i to k tomu patří. Na děti nejsi sama. Bez nich bych nikdy neodešla, max bych šla do střídavky - záleží na věku dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.16 20:01
@Petra607 píše:
A to si na něm nepoznala? když tě podváděl několik let?..

Bohužel, ale nepoznala. V pracovní době se to těžko kontroluje.Bylo to v jejich pracovní době(asi o pauzách?)Z.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
10.3.16 20:01

Nesla bych ani ja, ani deti, ale on. Nestihal by chytat kufry. Ale jinak si myslim, ze i s platem 17000 bys to utahla, nvm, odkud jsi, ale u nas se da bydlet ve 2+1 za 8000. Dale bys mela alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.16 20:02
@terinka4444 píše:
No a proč by jsi odcházela ty? Proč neodejde manžel, který se léta kurv.il a všechno zničil? Proč by děti měly přijít o své postýlky? Tak snad ten nevěrník chápe, že to nedáš a nechceš ve vztahu pokračovat. A snad ti na ty děti bude platit alimenty.

To jsem mu říkala, že odejít by měl on..ale to on nechce, byt je „jeho“.Z.

• Nahlásit
  • Citovat
69308
10.3.16 20:03
@Anonymní píše:
To jsem mu říkala, že odejít by měl on..ale to on nechce, byt je „jeho“.Z.

jak „jeho“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
10.3.16 20:05

Tak to v tom případě má tvuj manžel dvě tváře, protože já poznala na příteli ( a to si jen s nějakou psal ) že se něco děje.. A hlavně bych to asi nedala s ním sdílet domácnost i když vím, že ti jde hlavně o děti.. Ale ruku na srdce, nikdy už mu stejně věřit nebudeš a kord po takové době co ti lhal a tahal tě za nos.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 20:05

Stojí Ti to všechno za to být s mužem který je Ti protivný a hnusí se Ti? Vím že životní úroveň Ti klesne, ale taky Ti musí něco přizpívat manžel. Nevím teda jestli je dobré zůstávat v takovém soužití, nemysli si i Ty děti poznají časem že není něco v pořádku. Taková přetvářka je kolikrát mnohem horší. Musíš si ty uvědomit a dát si v hlavě dokupy co vlastně chceš, jestli zustat a odpustit a začít znova, nebo odejit a začít znova s dětmi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
10.3.16 20:07

Jsi silná, mi by se zhroutil svět a jednala bych hned, v afektu… pokud to vydržíš tak si chvíli šetři na horší časy, někoho si třeba i najdi a pak se stěhuj, hlavně mysli na děti, ty tě musí držet nad vodou!

• Nahlásit
  • Citovat
Ellusa
10.3.16 20:08

Pokud sem chodí i ta jeho milenka, která ti všechno napráskala, tak mu jistě bude tlumočit i rady, které zde dostaneš. Nicméně - pokud je byt v SJM, tak bych ho nevyklízela, ale trvala bych, aby z něho odešel on (jako minimum za to, co udělal, by to měl přenechat tobě i dětem k užívání). Plus samozřejmě alimenty, děti - tam záleží na vás, neopouštěla bych je, takže buď svěřit do tvé péče, nebo střídavka? A následně rozvod a vypořádání majetku…

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.3.16 20:08
@tesarkova.b píše:
Stojí Ti to všechno za to být s mužem který je Ti protivný a hnusí se Ti? Vím že životní úroveň Ti klesne, ale taky Ti musí něco přizpívat manžel. Nevím teda jestli je dobré zůstávat v takovém soužití, nemysli si i Ty děti poznají časem že není něco v pořádku. Taková přetvářka je kolikrát mnohem horší. Musíš si ty uvědomit a dát si v hlavě dokupy co vlastně chceš, jestli zustat a odpustit a začít znova, nebo odejit a začít znova s dětmi

Chtěla jsem začít znovu, ale vím, že to nedám. Tohle prostě nemůžu rozdýchat, že mě několik let podvádí, mezitím si mě stačí i vzít a udělat mi 2 děti. Celý vztah je jeden velký podvod :,( :( Z.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.16 20:11

Já nevím, kde se odstěhovat takhle narychlo i s dětmi. A nájem by byl tak 11000 min. Alimenty by mi asi posílal. Z.

• Nahlásit
  • Citovat
140
10.3.16 20:11

To mi chceš říct, že už tě podváděl, než si tě vzal a měli jste spolu děti? :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama