Přítel a moje sestra

88
8.3.16 22:05

Přítel a moje sestra

Je to asi 14 dní co jsem se dozvěděla zpravu co mi změnila život sestra se mne zeptala či jsem štástna já jsem odpověděla ze nekdy jo nekdy ne proč, po roce se mi odvážila říct ze si s přítelem pišou, volají ( to jsem vedela párkrat jsem nasla zpravu ) ale nikdy by mne nenapadlo ze spolu spi zhroutil se mi cely svet. Pritel co mne pripravil o panenstvi s kterym mam 16 mesicniho syna pripravil moji mladsi sestru na den narozenin o panenstvi rozdavali si to v me posteli. Spali spolu aj vickrat a ani jednomu nebylo lito ze mi ublizujou.
Jen tetka nevim ci mam delat s pritel si vzal hypoteku s bratrem ( ja jsem bohuzel nemohla jsem na materske) nechci mu vsechno nechat nabytek, dum. a ani nemam kam jit. A to nejhorsi na tom je ze sestra je di neho zamilovana…
Vim ze si za to muzu sama mela jsem odejit hned z porodnice k rodicum kdyz jsem videla ty zpravy co si pisou.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1035
8.3.16 22:18

To snad ani není možný, to je teda povedená sestřička. Vůbec ti nezavidim tvoji situaci. Kolik tvé sestře je a jak se k tomu postavil přítel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
8.3.16 22:24

Tvoje sestra je pěkná s… a přítel hovado!! Skončila bych s nima oběma. :zed: Je mi to moc líto!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
8.3.16 22:30

Nevim co bych delala na tvem miste, je to dost komplikovana situace, je v tom zapletena pulka rodiny- sestra milenka, bratr ruci hypo. Kdyz se s přítelem rozejdes, odnese to vase ditko, muze prestat platit hypo, takze i bratr a jak to dopadne se sestrou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
8.3.16 22:31

@stestickoQ Někdy je lepší oželet peníze a jít, než se utápět v něčem takovém, co jsi právě popsala. Je mi to hrozně moc líto, toto se nedělá nikdy a za žádných okolností, je to hnusný podraz od nich obou, navíc pokud je v tom ještě miminko :hug: :hug: :hug:. Pokud můžeš jít k rodičům, jdi, bude ti tam lépe.

• Citovat
  • Upravit
2248
8.3.16 22:33

Na Tvém místě bych se nejprve postarala o to, abys měla kde žít s prckem, pak požádat o svěření do péče. Do situace bych zasvětila rodinu dříve, než to ti dva pitomci stihnou obrátit proti tobě (a to si piš, že se budou snažit, když byli schopni dělat tohle) a ohledně hypotéky se domluvit s bratrem (ten je jeho nebu tvůj? Pokud jeho, taktéž ho informuj o tom, co ti provedl) tak, aby nezůstalo vše příteli.

Plus samozřejmě můžeš žádat o alimenty jak na sebe, tak na dítě, každá koruna dobrá.

Jsem sice radikální, ale tohle je přes čáru natolik, že nemá smysl cokoliv zachraňovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
8.3.16 22:34

@Aslei bude ji 20. Pritel aj sestra mi rekli ze to skoncilo uz. Ale toto se neda odpustit rok ze mne delaji blbce. :( sestra je zamilovana a jeste mi napise se ji to bude chybet ti schuzky a pritel dela jak kdyby se nic nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.3.16 22:36

Přijde mi to teda trochu přitažené za vlasy, ale za předpokladu, že je to pravda… nemohla bych se na něj už ani podívat, vlastně ani na ní :poblion: Tohle je fakt zrůdnost. Odešla bych, nevěra je jedna věc, ale vyspat se se sestrou ženy, se kterou má dítě 8o nemám slov, to bych nepřekousla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
8.3.16 22:40

Ja si vzdycky myslela, ze tohle se deje jen ve filmu, ze to v realu ani nemuze byt pravda. je to naprosto silene, nechapu, ze ti tohle tvoje vlastni sestra mohla udelat, to je strasne silne kafe. Tohle bych nedala, nedokazala bych odpustit, vubec nevim co delat, radu nemam. Ja jen ziram.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
8.3.16 22:43

@Ellusa k rodicum nemuzu sestra tam bydli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
8.3.16 22:45

@Kajuli muj bratr si zval s pritelem hypoteku nebot ja jsem nemohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
8.3.16 22:50

@lauraka clovek by necekal ze sestra kterou jsem brala jako nej kamaradku ktery se muzu se vsim sverit mi vrazi kudlu do zad a ani trochu ji to nebylo lito ze mi ublizuje.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
8.3.16 22:50
@stestickoQ píše:
@Ellusa k rodicum nemuzu sestra tam bydli

Tak kamarádka, bratr, někdo jiný z rodiny? Měla bys to co nejdřív říct i bratrovi, pokud mají s tvým dárečkem hypotéku dohromady, tak je třeba to řešit co nejdříve. Nemyslím, že tady je co zachraňovat, to je tak strašná podpásovka, že větší už moc být nemohou. Navíc opakovaná.

• Citovat
  • Upravit
2248
8.3.16 22:55

@stestickoQ Tím je to jedndušší.
Jak už jsem psala, obeznámit se situací rodinu a najít možnost bydlení, klidně u rodičů (to je už sestry problém, že je k*rva, ať si táhne za tím dárečkem). Pokud jsou vaši a bratr co k čemu, postaví se za tebe.

Já být tvou maminkou, sestru prostě natvrdo vyhodím. Když je dost stará na ničení rodin, je dost stará na to, aby se postarala o sebe sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
8.3.16 22:58

Vim ze jsem asi ten nejvetsi blbec ze sestra mi strasne ublizila vim ze ji to neodpustim ale ja ji nedokazu ublizit abych rekla cele rodine co udelala :( aby ji vsichni nenavideli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama