Proč mi nepíše?

8.3.16 18:07

Proč mi nepíše?

Dobrý den :-) chtěla bych znát Váš názor na jednu věc. V poslední době vůbec nerozumím mužskému uvažování :zed: Konkrétně, seznámil se se mnou na párty jeden kluk :dance: Dali jsme se spolu do řeči a on si vzal na mě fb. Řekla jsem mu, že mám přítele, že nám to neklape(je to na rozchod), ale i přesto ho chtěl. Viděla jsem ho chvilku a už sem ho nemohla dostat z hlavy. Čekala jsem až se ozve ale nic, ozvala jsem se mu tedy první. Několikrát mi dal najevo, že by se chtěl se mnou vidět když budu chtít ale až bude zase zpátky(pracuje v Německu).Byla jsem nadšená :dance: Pak mi ale zmínil jednoho kluka jakožto jeho kámoše, s kterým sem něco málo před nekolika lety měla a už mi 3 dny neodepsal. Něco málo je že sme byli parkrat venku, já mu neřekla že mám kluka, který mě podváděl, a on se hrozně naštval. Od té doby jsme se jen občas viděli na nějaké akci. Pořád nás to k sobě přitahovalo jenže to jsem měla už nového přítele…takže měl smůlu..na jedné párty se potom urazil že jsem se s nim bavila a pak si ho nevšímala…pak mi psal ale ja mu neodepsala…Je možný že mě jemu schválně z ješitnosti zhnusil? Ale proč se mě teda sám nezeptal jak to bylo, a neudělal si o mně obrázek sám? Nebo mi neřekl na rovinu, že se mnou nic nechce?. A né, že mi maže med kolem huby a pak nic. Nebo jsem moc naivní, že si myslím, že mi bude psát v kuse, když se skoro ani neznáme? Nerozumím tomu-Co si o tom myslíte vy? Proč chlapi oblbují a pak ani neodepíšou? Jakoby se nic nestalo? Přesto on byl ten první co přišel. Samozřejmě sem mu už nenapsala. Poslední co bych chtěla by bylo být za vtěrku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26205
8.3.16 18:11
@Martinaa 20 píše:
Dobrý den :-) chtěla bych znát Váš názor na jednu věc. V poslední době vůbec nerozumím mužskému uvažování :zed: Konkrétně, seznámil se se mnou na párty jeden kluk :dance: Dali jsme se spolu do řeči a on si vzal na mě fb. Řekla jsem mu, že mám přítele, že nám to neklape(je to na rozchod), ale i přesto ho chtěl. Viděla jsem ho chvilku a už sem ho nemohla dostat z hlavy. Čekala jsem až se ozve ale nic, ozvala jsem se mu tedy první. Několikrát mi dal najevo, že by se chtěl se mnou vidět když budu chtít ale až bude zase zpátky(pracuje v Německu).Byla jsem nadšená :dance: Pak mi ale zmínil jednoho kluka jakožto jeho kámoše, s kterým sem něco málo před nekolika lety měla a už mi 3 dny neodepsal. Něco málo je že sme byli parkrat venku, já mu neřekla že mám kluka, který mě podváděl, a on se hrozně naštval. Od té doby jsme se jen občas viděli na nějaké akci. Pořád nás to k sobě přitahovalo jenže to jsem měla už nového přítele…takže měl smůlu..na jedné párty se potom urazil že jsem se s nim bavila a pak si ho nevšímala…pak mi psal ale ja mu neodepsala…Je možný že mě jemu schválně z ješitnosti zhnusil? Ale proč se mě teda sám nezeptal jak to bylo, a neudělal si o mně obrázek sám? Nebo mi neřekl na rovinu, že se mnou nic nechce?. A né, že mi maže med kolem huby a pak nic. Nebo jsem moc naivní, že si myslím, že mi bude psát v kuse, když se skoro ani neznáme? Nerozumím tomu-Co si o tom myslíte vy? Proč chlapi oblbují a pak ani neodepíšou? Jakoby se nic nestalo? Přesto on byl ten první co přišel. Samozřejmě sem mu už nenapsala. Poslední co bych chtěla by bylo být za vtěrku.

Ty jsi ve vztahu, od kámoše se doví, žes i jemu předchozí vztah zatajila a on tě oblbuje? Tohle na tebe fakt moc dobré světlo nevrhá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
8.3.16 18:13

Neber to, prosím, ve zlém, ale to je pro mě ukázkový případ z mládí- úplně to cítím ;)
Jinak se přestaň snažit. Pokud u něj opadl zájem, tak nebudeš plýtvat svou energii a on tě nebude mít za vtěrku a nechytne na tebe averzi. A pokud zájem má, ale třeba časově nebo z jakéhokoli jiného důvodu nestíhá teď s tebou mluvit, tak se mu budeš zdát aleepoň záhadnější-hodna lovu :)
Tak jednou týdně bych do něj „šťouchla“ na fb, jako přátelské dloubnutí /nenápadné upozornění, že ještě žiju/ a tím by má aktivita končila, dokud se neprojeví.
Co s tím jiného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 18:14

No to je sice pravda, vím že to předtím byla chyba, vůči jeho kamarádovi, že jsem mu to neřekla. Ale byla jsem hloupá..Bylo mi tady 15 let :) A teď jsem tomu s kterým jsem se poznala řekla hned že mám přítele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.3.16 18:16

Abych to shrnula… byla jsi zadaná a randila s jiným klukem pod výmluvou, že to neklape a pak sis našla úplně jiného, což ten jeho kamarád zjistil. Pak ses seznámila s tímhle, řekla mu, že jsi zadaná, ale nefunguje to a malinko ses mu nabídla (to nemyslim zle, prostě jsi mu dala najevo, že by šanci měl). No, tak řekla bych, že mu ten kamarád řekl jeho příběh s tebou a oba spolu zhodnotili, že asi nebudeš správná volba. Což opět nemyslím zle, ale ono to opravdu dobré světlo nevrhá :think:
Já bych teda taky nechtěla chlapa, o kterém bych se dozvěděla, jak rád oblbuje holky, když je zadaný a nedělá mu problém randit před tím, než si vyřeší vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
8.3.16 18:20

@Martinaa 20 kolik ti je? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 18:20

@radkka Ja moc nevim jestli se chapeme =D bylo mi 15 když jsem toho jeho kamose poznala. Byla jsem jeste mlada :) a taky hloupa ( proto jsem mu zatajila ze mam pritele ktery me podvadel)A tomu ktereho jsem poznala ted jsem rekla narovinu ze mam pritele ale ze nam to neklape coz je pravda =)Takze by si mel podle me udelat obrazek sam. A ne podle toho co bylo tady pred nekolika lety =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 18:21

@kopejka 18 proc? =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
8.3.16 18:22

@Martinaa 20 no, že řešíš takový hovadiny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.3.16 18:23
@Martinaa 20 píše:
@radkka Ja moc nevim jestli se chapeme =D bylo mi 15 když jsem toho jeho kamose poznala. Byla jsem jeste mlada :) a taky hloupa ( proto jsem mu zatajila ze mam pritele ktery me podvadel)A tomu ktereho jsem poznala ted jsem rekla narovinu ze mam pritele ale ze nam to neklape coz je pravda =)Takze by si mel podle me udelat obrazek sam. A ne podle toho co bylo tady pred nekolika lety =)

A těch patnáct je polehčující okolnost? Kdyby to bylo před deseti lety, tak asi ano, ale že jsi o tři roky povyrostla a už máš další nefunkční vztah, který opět řešíš tím, že se snažíš randit s někým jiným prostě o něčem svědčí. Já tě nesoudím, jen si myslím, že zrovna tohle by mu mohlo vadit, třeba taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 18:26

@kopejka Pro mě to hovadina není :) Myslím si že mnohdy lidi resi mnohem vetsi blbosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 18:28

@radkka Jenze já za ním nesla… on prisel zamnou a on me zacal balit.. On si o ten kontakt rekl. Kdyby to bylo naopak tak mlcim :) A ja mu hned rekla ze mam kluka. A za to ze me predtim pritel podvadel nemuzu. Ted jsem byla s pritelem dlouho a stastna ale uz sme spolu bohuzel jen ze zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 18:31

@radkka A neco mi v tom vztahu chybi, jak rikam je to mezi nami na rozchod. Proto se nebranim novemu seznamovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.3.16 18:31
@Martinaa 20 píše:
@radkka Jenze já za ním nesla… on prisel zamnou a on me zacal balit.. On si o ten kontakt rekl. Kdyby to bylo naopak tak mlcim :) A ja mu hned rekla ze mam kluka. A za to ze me predtim pritel podvadel nemuzu. Ted jsem byla s pritelem dlouho a stastna ale uz sme spolu bohuzel jen ze zvyku.

A pak jsi mu jako první napsala a hned souhlasila se schůzkou. Hele, já to fakt nemyslim špatně, jen to na mě prostě takhle zapůsobilo :nevim:
Nech ho plavat, když bude chtít, tak se ozve, když ne, tak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.3.16 18:32
@Martinaa 20 píše:
@radkka A neco mi v tom vztahu chybi, jak rikam je to mezi nami na rozchod. Proto se nebranim novemu seznamovani.

Já bych se bránila chlapovi, který by se rád jako zadaný seznamoval místo toho, aby mi řekl „vztah nám neklape, ale jsem pořád zadaný, musím to vyřešit a pak bych se rád ozval“ nebo tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama