Nuda ve vztahu

Anonymní
8.3.16 16:06

Nuda ve vztahu

Radši anonymně. Jak na nudu a ponorku ve vztahu? Máme malé dítě 2,5 a nemáme hlídání, přestěhovali jsme se nedávno takže ani žádné kamarády. Večery nuda, já přes den pořád to samé dokola. A tak jsem večer na netu, hledám si a čtu a muž už se mnou ani moc nemluví a je většinou zalezelej taky. A už mi z toho upřímně hrabe, občas se doma rozbrečím ( když tu není). Máme se rádi, neháme se, ale mně už občas tečou z male nervy a nemám kam utéct a pres den utikam na internet. A nějak nevím, jak z toho ven. A auto taky nemáme aby jsme někam vyrazili kdy chceme a MHD je to s malou někdy o nervy no.. Ach jo. Nějak to dneska padlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3607
8.3.16 16:14

A v dosahu bydlení nemáte nějaký klubík pro mamky s dětmi, herničku, kde by jsi mohla ty potkat nějaké lidi? Pak to přes den nemuselo být tak zlý, kdybyste měly s malou program. Já se se synem snažím co nejvíc vypadnout ven, sice nemáme s kým moc chodit ven, ale zapsala jsem prcka do hudebního kroužku, pak do cvičení, jak jsou nějaké aktivity, hned je to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1281
8.3.16 16:24

Na me dneska padlo neco podobneho :mavam: sice mam praci na pul uvazku, je to prave v materskem centru, kde jsem i s dcerou a hlidani nemam, takze neustale s ni24hodin denne. Byt tebou, taky bych zkusila pohledat nejake ty aktivity pro matky s detmi- ja jsem takhle poznala dve fajn zenske, ikdyz je pravda, ze takove ty nejlepsi kamosky mam daleko, vsichni se rozprchli do ruznych mest i zahranici, tak se vidame jen parkrat do roka. S manzelem to same- vylozene se nehadame, ale po 10letech je to u nas spis takove ‚spoluziti‘, ze vseho jsem unavena. Zacala jsem brat pred casem magnesium proti unave, nemam ale pocit, ze by to nejak zabiralo. Doma takovy ten stereotyp a nuda, akorat se uklidnuju, ze jsme aspon vicemene zdravi a nemame vetsi problemy, ale nekdy prijde takovy ten pocit beznadeje, ze je vsechno dokola a dokola :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
8.3.16 16:30

Jo holky, to my máme taky nudu s malým doma. Ty dny jsou jak přes kopírák, pořád to stejný dokola. Já už se tak strašně těším, až bude venku teplo… Půjdeme aspoň na hřiště, na písek nebo někam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 16:31
@michee píše:
A v dosahu bydlení nemáte nějaký klubík pro mamky s dětmi, herničku, kde by jsi mohla ty potkat nějaké lidi? Pak to přes den nemuselo být tak zlý, kdybyste měly s malou program. Já se se synem snažím co nejvíc vypadnout ven, sice nemáme s kým moc chodit ven, ale zapsala jsem prcka do hudebního kroužku, pak do cvičení, jak jsou nějaké aktivity, hned je to lepší.

Problém je, ze jsme v zahraničí. Rada bych chodila do jazykovy, ale nemůžeme sehnat školku a to je tak nějak se vším dohromady. Nějaký holky tu znám, ale s dětmi kolem roku, starší jsou ve školce.. A navíc nebydlí blízko.

• Nahlásit
  • Citovat
3894
8.3.16 16:33

Na mě to taky dnes padlo. Dcera jr nemocná, nikam nemůžeme a mě už z toho hrabe. Přítel je protivnej už od neděle, tak jsem radši u našich. Těším se na čtvrtek, přítel bude hlídát a jdu cvičit. Huráááá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
8.3.16 16:37
@Anonymní píše:
Radši anonymně. Jak na nudu a ponorku ve vztahu? Máme malé dítě 2,5 a nemáme hlídání, přestěhovali jsme se nedávno takže ani žádné kamarády. Večery nuda, já přes den pořád to samé dokola. A tak jsem večer na netu, hledám si a čtu a muž už se mnou ani moc nemluví a je většinou zalezelej taky. A už mi z toho upřímně hrabe, občas se doma rozbrečím ( když tu není). Máme se rádi, neháme se, ale mně už občas tečou z male nervy a nemám kam utéct a pres den utikam na internet. A nějak nevím, jak z toho ven. A auto taky nemáme aby jsme někam vyrazili kdy chceme a MHD je to s malou někdy o nervy no.. Ach jo. Nějak to dneska padlo.

to není nuda ve vztahu, ale nuda na mateřské ne?
a to auto - myslíš že by nebylo fajn něco pořídit? abys vyrazila mezi lidi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
8.3.16 16:40

Když jsme měli doma malé miminko a tudíž bez hlídání, hodně jsme vařili, oba jsme se dost naučili (a vyžrali). Taky jsem chodila na procházky a hodně fotila (s batoletem teda nic moc). Pak mi taky dost pomohly nějaké ty kroužky pro děti. Pro dítě možná zbytečný, ale pro matku super. Zkus popřemýšlet, jestli by se něco takového nenašlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 16:46
@jdukolem píše:
to není nuda ve vztahu, ale nuda na mateřské ne?
a to auto - myslíš že by nebylo fajn něco pořídit? abys vyrazila mezi lidi?

Auto jsem ještě před rokem měla, ale museli jsme ho kvůli stěhování prodat. Peníze na něj možná budou letos, ale do te doby je to pro mne hrozné omezeni. Nejezdil a jsem dřív ani MHD..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.3.16 16:48

A nuda ve vztahu je i kvůli tomu, ze musíme byt doma a nemůžeme ani nikam spolu. Hlídání jsme měli naposledy na podzim..

• Nahlásit
  • Citovat
49236
8.3.16 16:51
@Anonymní píše:
A nuda ve vztahu je i kvůli tomu, ze musíme byt doma a nemůžeme ani nikam spolu. Hlídání jsme měli naposledy na podzim..

a všichni tři? nějaký výlet se dá i s prckem.. jako nahodíte krosničku na záda a tradááá výlet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 16:53
@jdukolem píše:
a všichni tři? nějaký výlet se dá i s prckem.. jako nahodíte krosničku na záda a tradááá výlet

Ale jo, znáš to, dětský centrum, muzeum, hřiště.. Občas na oběd do restaurace, ale to jsme řadí, když se najime.. Já tu zimu prostě nesnasim.

• Nahlásit
  • Citovat
49236
8.3.16 16:56
@Anonymní píše:
Ale jo, znáš to, dětský centrum, muzeum, hřiště.. Občas na oběd do restaurace, ale to jsme řadí, když se najime.. Já tu zimu prostě nesnasim.

zima je na prd já vím no… dnes tu napadlo 20 čísel sněhu.. všechno mokrý obloha ocelově šedá - no chápu.. ale třeba někam vláčkem jen tak? cesta pro cestu? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
8.3.16 17:25

Ono to je umeni se umet dobre zabavit :mrgreen: A taky to vyzaduje dost penez, casu, energie… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
8.3.16 17:39
@Anonymní píše:
Radši anonymně. Jak na nudu a ponorku ve vztahu? Máme malé dítě 2,5 a nemáme hlídání, přestěhovali jsme se nedávno takže ani žádné kamarády. Večery nuda, já přes den pořád to samé dokola. A tak jsem večer na netu, hledám si a čtu a muž už se mnou ani moc nemluví a je většinou zalezelej taky. A už mi z toho upřímně hrabe, občas se doma rozbrečím ( když tu není). Máme se rádi, neháme se, ale mně už občas tečou z male nervy a nemám kam utéct a pres den utikam na internet. A nějak nevím, jak z toho ven. A auto taky nemáme aby jsme někam vyrazili kdy chceme a MHD je to s malou někdy o nervy no.. Ach jo. Nějak to dneska padlo.

Je dobré si někdy trávit večer spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama