Den žen

Anonymní
8.3.16 19:04

Den žen

Jen takový povzdech :(
Manžel přivezl syna z kroužku a volal na mladšího tříletého z chodby ať jde za ním, se starším si tam něco šuškali, mladší nechtěl, protože jsem se chvilku před tím s ním vadila, volám na ně, že ať ho nechají a jdou dovnitř, muž odpověděl že ne a tak jsem ho tam poslala, vešli všichni s kytičkou a že mi jdou popřát ke dni žen, starší mi dal pusinku a kytku, mladší kytku žmoulal v ruce a nechtěl dát, muž ho přemlouval, ale on utekl a s kytkou začal šmrdlat po stole a už to jelo :( manžel se naštval, že se to nedělá a že to zkazil, ja na něj houkla že nic nezkazil, je malý a rozmrzelý, manžel začal nadávat, že se na to měl vys.at … :( že mi chtěl udělat radost, no bylo mi dobreku, takhle se chovat před dětmi, já se pak šla osprchovat a muž za mnou přišel do koupelny, myslela jsem, že se omluví, ale začal povídat jak to celý den připravoval, aby mi kluci popřáli a během chvilky je to v pr…, na to už jsem mu řekla ať jde pryč. Naštval se, že ho vyháním ( z koupelny)…
:,( :,( :,( ach jo, kdyby se na to vyprdnul a jen mi dal pusu udělal by líp, nechápu že mu ruply nervy kvůli blbé kytce, to byl fakt den :,(

Napište mi, že u Vás to dopadlo krásně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
8.3.16 19:06

Já dostala čokoládu, heč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
@Anonymní píše:
Manžel přivezl syna z kroužku a volal na mladšího tříletého z chodby ať jde za ním, se starším si tam něco šuškali, mladší nechtěl, protože jsem se chvilku před tím s ním vadila, volám na ně, že ať ho nechají a jdou dovnitř, muž odpověděl že ne a tak jsem ho tam poslala, vešli všichni s kytičkou a že mi jdou popřát ke dni žen, starší mi dal pusinku a kytku, mladší kytku žmoulal v ruce a nechtěl dát, muž ho přemlouval, ale on utekl a s kytkou začal šmrdlat po stole a už to jelo :( manžel se naštval, že se to nedělá a že to zkazil, ja na něj houkla že nic nezkazil, je malý a rozmrzelý, manžel začal nadávat, že se na to měl vys.at … :( že mi chtěl udělat radost, no bylo mi dobreku, takhle se chovat před dětmi, já se pak šla osprchovat a muž za mnou přišel do koupelny, myslela jsem, že se omluví, ale začal povídat jak to celý den připravoval, aby mi kluci popřáli a během chvilky je to v pr…, na to už jsem mu řekla ať jde pryč. Naštval se, že ho vyháním ( z koupelny)… :,( :,( :,( ach jo, kdyby se na to vyprdnul a jen mi dal pusu udělal by líp, nechápu že mu ruply nervy kvůli blbé kytce, to byl fakt den :,(Napište mi, že u Vás to dopadlo krásně :kytka:

To se ještě slaví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ja nedostala nic :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
8.3.16 19:07

Já dostala koláček. A to jsem se tak těšila na červený karafiát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
8.3.16 19:07
@Anonymní píše:
Manžel přivezl syna z kroužku a volal na mladšího tříletého z chodby ať jde za ním, se starším si tam něco šuškali, mladší nechtěl, protože jsem se chvilku před tím s ním vadila, volám na ně, že ať ho nechají a jdou dovnitř, muž odpověděl že ne a tak jsem ho tam poslala, vešli všichni s kytičkou a že mi jdou popřát ke dni žen, starší mi dal pusinku a kytku, mladší kytku žmoulal v ruce a nechtěl dát, muž ho přemlouval, ale on utekl a s kytkou začal šmrdlat po stole a už to jelo :( manžel se naštval, že se to nedělá a že to zkazil, ja na něj houkla že nic nezkazil, je malý a rozmrzelý, manžel začal nadávat, že se na to měl vys.at … :( že mi chtěl udělat radost, no bylo mi dobreku, takhle se chovat před dětmi, já se pak šla osprchovat a muž za mnou přišel do koupelny, myslela jsem, že se omluví, ale začal povídat jak to celý den připravoval, aby mi kluci popřáli a během chvilky je to v pr…, na to už jsem mu řekla ať jde pryč. Naštval se, že ho vyháním ( z koupelny)… :,( :,( :,( ach jo, kdyby se na to vyprdnul a jen mi dal pusu udělal by líp, nechápu že mu ruply nervy kvůli blbé kytce, to byl fakt den :,(Napište mi, že u Vás to dopadlo krásně :kytka:

jj dopadlo krasne jako kazdej rok ;) manzel koupil kytku naší mamce me a dcerce a vschny nam je navecer rozdal a popral a dal pusu k dnešnímu dni takze radost moc ;) a mala dcerka 7 let mi ze skoly prinesla ruzicku u dělanou co delali v druzine a v Lídlu jsem dostala taky ruzi k dnesku :mrgreen:
NJn ¨chlapi na to proste nejsou kor deti ty z toho nemaj rozum a dle me nemá cenu je k tomu jakkoliv nutit nebo se nutit tohle se ma delat spontane a ne organizovane ze se musí ;)syn 2,5 roku jako toho do toho nikdo ani nezapojoval to by fakt bylo o nicem :P

• Citovat
  • Upravit
849
8.3.16 19:08
@Markétka90 píše:
Ja nedostala nic :,(

Uvař si čajík, dej nohy nahoru a odměn se sama. To chce klídek a zůstat nad věcí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
8.3.16 19:09

Syn mi vyrobil srdíčka :) manžel dal pusinku. Dělá tak blbě že nemá možnost kytičku koupit ale na tom nezáleží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24095
8.3.16 19:10

Já si sama koupila kytku a mámě poslala SMS :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.03.16 v 19:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 19:11

@aterka no on manžel na to moc není neslavime ani Valentyn. Podle me ani neví že je dnes MDŽ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
8.3.16 19:11

Ten můj odjel v 6, vrací se ve 20h. Vůbec nechápu, co to do něj vjelo, asi by mne jeho reakce mrzela :(

• Nahlásit
  • Citovat
849
8.3.16 19:13
@Anonymní píše:

Nojo, čekal utěšitelku na jeho bebínko, když to tak celý den chudák připravoval…hele neřeš to. někdy jsou ty chlapi jak malí stejně jako jsou ženský někdy na odstřel. Zkus to ještě napravit ty, všechny je svolej i velkýho a ještě jednou jim poděkuj, že ti udělali moc velkou radost, že si vzpomněli. Ale teda trochu nad věcí by mohl být. Se takhle chová často nebo mu ruply nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
8.3.16 19:15
@aterka píše:
Já dostala koláček. A to jsem se tak těšila na červený karafiát :mrgreen:

A já marcipán :D Ale vůbec jsem nevěděla, že se to ještě slaví 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
8.3.16 19:16
@Anonymní píše:

JJá dostala vylágoš :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
8.3.16 19:16

Nevim teda kolik je mladšímu synovi, ale pokud už je v nějakém věku tak se prostě přemoct měl. A manžel je podle mě teda docela chudák. Místo pochvaly ho ještě zbeješ jako haranta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama