Dlouhotrvající MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radka95
Povídálka 30 příspěvků 03.09.18 17:41
Dlouhotrvající MS

Prosím jdu si pro radu.Beru HA a tentokrát sem MS dostala o 14 dní dřív. Dnes už je 21 den silného krvácení a o těch bolestech ani nemluvím, nikdy dřív se mi to nestalo ms sem měla pravidelně a celkem slabě a teď toto. Můj gynekolog má stále dovolenou a všude jinde mé odmítli. Dnes od už se mi motá hlava, nohy neposlouchaj prostě celková slabost. Všichni mě straší, ale bohužel se nemám na koho obrátit. Má někdo zkušenosti s něčím podobným? Mě už napadá jen zajet na pohotovost jenže mám obavu že mě š tímto pošlou do háje. Děkuju za rady

Reakce:
Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 03.09.18 17:43

@Radka95 jela bych na nejblizsi pohotovost.. Mela jsem to taky tak, jeden den ze me sly kusy sliznice a teklo ze me jak z kohoutku… Jela jsem do Motola, kde me na gyndarskem oddeleni osetrili… Nenechala bych to cekat.. Tvuj gyndar nema zastup?

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 03.09.18 17:44

@Radka95 normálně sjeď na pohotovostní ambulanci. Od toho tam jsou, mrknou a uvidíš ;)

MisulkaP
Kecalka 101 příspěvků 03.09.18 18:53

Jela bych okamžitě na pohotovost ;)

Abcd21
Povídálka 21 příspěvků 05.10.18 20:26
MS 10 dni

Ahoj , dostala jsem ms se zpožděním 5 dnů. Od začátku mě pichalo v podbřišku a občas i v trislech.Začlo to špiněním a druhý den se rozjela docela silně ale na večer už se uklidnila a byla zas normální jako vždy , čistá krev byla asi 3-4 dny a pak zase už jen špinění , ale dnes už je to 10. den a normálně trvá 6 dní s tím že mi to začne bez špinění :roll: jsem z toho docela špatná . Nevím co to může být . Stalo se vám to někdy? :roll: Díky

denkat
Kecalka 306 příspěvků 05.10.18 20:32
@Abcd21 píše:
Ahoj , dostala jsem ms se zpožděním 5 dnů. Od začátku mě pichalo v podbřišku a občas i v trislech.Začlo to špiněním a druhý den se rozjela docela silně ale na večer už se uklidnila a byla zas normální jako vždy , čistá krev byla asi 3-4 dny a pak zase už jen špinění , ale dnes už je to 10. den a normálně trvá 6 dní s tím že mi to začne bez špinění :roll: jsem z toho docela špatná . Nevím co to může být . Stalo se vám to někdy? :roll: Díky

Ahoj, mě se to stalo …a ne jednou …trvalo to 14 dní a jednou i 3 týdny, nic nebolelo, jen jsem špinila …doktor nic zvláštního neobjevil akorát mi dal duphaston a s tím se mi to uz nestalo

luccifera
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 05.10.18 21:14

@Abcd21 u me takto vypadal potrat

Abcd21
Povídálka 21 příspěvků 06.10.18 11:04

@luccifera Díky za odpověď , tak já doufám že u mě to potrat nebyl , ikdyz bych to stejně nepoznala . :roll:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 06.10.18 11:14

Jsem ted cca mesic od zacatku spineni a hcg bylo naposled kolem 30 - to by mel byt jeste pozitivni tehotensky test. Tak muzes zkusit a uvidis…

Abcd21
Povídálka 21 příspěvků 06.10.18 21:48

Holky děkuji za odpovědi , já zkusím počkat a pokud se to bude ještě opakovat , Zajdu k Dr. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >