Reklama

Dlouhotrvající MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 03.09.18 17:41
Dlouhotrvající MS

Prosím jdu si pro radu.Beru HA a tentokrát sem MS dostala o 14 dní dřív. Dnes už je 21 den silného krvácení a o těch bolestech ani nemluvím, nikdy dřív se mi to nestalo ms sem měla pravidelně a celkem slabě a teď toto. Můj gynekolog má stále dovolenou a všude jinde mé odmítli. Dnes od už se mi motá hlava, nohy neposlouchaj prostě celková slabost. Všichni mě straší, ale bohužel se nemám na koho obrátit. Má někdo zkušenosti s něčím podobným? Mě už napadá jen zajet na pohotovost jenže mám obavu že mě š tímto pošlou do háje. Děkuju za rady

Reklama

Reakce:

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 03.09.18 17:43

@Radka95 jela bych na nejblizsi pohotovost.. Mela jsem to taky tak, jeden den ze me sly kusy sliznice a teklo ze me jak z kohoutku… Jela jsem do Motola, kde me na gyndarskem oddeleni osetrili… Nenechala bych to cekat.. Tvuj gyndar nema zastup?

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 03.09.18 17:44

@Radka95 normálně sjeď na pohotovostní ambulanci. Od toho tam jsou, mrknou a uvidíš ;)

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 03.09.18 18:53

Jela bych okamžitě na pohotovost ;)

Abcd21
Povídálka 21 příspěvků 05.10.18 20:26
MS 10 dni

Ahoj , dostala jsem ms se zpožděním 5 dnů. Od začátku mě pichalo v podbřišku a občas i v trislech.Začlo to špiněním a druhý den se rozjela docela silně ale na večer už se uklidnila a byla zas normální jako vždy , čistá krev byla asi 3-4 dny a pak zase už jen špinění , ale dnes už je to 10. den a normálně trvá 6 dní s tím že mi to začne bez špinění :roll: jsem z toho docela špatná . Nevím co to může být . Stalo se vám to někdy? :roll: Díky

denkat
Kecalka 138 příspěvků 05.10.18 20:32
@Abcd21 píše:
Ahoj , dostala jsem ms se zpožděním 5 dnů. Od začátku mě pichalo v podbřišku a občas i v trislech.Začlo to špiněním a druhý den se rozjela docela silně ale na večer už se uklidnila a byla zas normální jako vždy , čistá krev byla asi 3-4 dny a pak zase už jen špinění , ale dnes už je to 10. den a normálně trvá 6 dní s tím že mi to začne bez špinění :roll: jsem z toho docela špatná . Nevím co to může být . Stalo se vám to někdy? :roll: Díky

Ahoj, mě se to stalo …a ne jednou …trvalo to 14 dní a jednou i 3 týdny, nic nebolelo, jen jsem špinila …doktor nic zvláštního neobjevil akorát mi dal duphaston a s tím se mi to uz nestalo

luccifera
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 05.10.18 21:14

@Abcd21 u me takto vypadal potrat

Abcd21
Povídálka 21 příspěvků 06.10.18 11:04

@luccifera Díky za odpověď , tak já doufám že u mě to potrat nebyl , ikdyz bych to stejně nepoznala . :roll:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 06.10.18 11:14

Jsem ted cca mesic od zacatku spineni a hcg bylo naposled kolem 30 - to by mel byt jeste pozitivni tehotensky test. Tak muzes zkusit a uvidis…

Abcd21
Povídálka 21 příspěvků 06.10.18 21:48

Holky děkuji za odpovědi , já zkusím počkat a pokud se to bude ještě opakovat , Zajdu k Dr. :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >